bugün

yapıyoruz biz de bir şeyler.
görsel
Malzeme nizami dizilmemiş sucuklar doğranmamış işkenceye uğramış.
sucuklarım yanmamıs aglama feslegen yerine kekik kullandım daha uygun buluyorum.
Yoldayım geliyorum...
adı ne bunun eksiamaeksikateşi mi?
Sucuklar yanmış, sos da fesleğen olmadığı görülüyor. Puanım 4.
görsel
görsel
hadi kabul edin cok iyi yabtım. analar güzel ve marifetli doğururmus da benim anam abartttmısss.
görsel

Haydi buyurun arkadaşlar. Bizim soframız herkese açık.
keske bişirip atsaydin.
balık buğulama yapıp yemek yaptım diyen yeteneksiz kızları görmemize vesile olan hadisedir. en başta balık ya ızgarada ya mangalda yada tavada olur. bunların harici tamamen traştır.
Tatar böreği.

(img:#2265238)
görsel

Balık buğulama yaptım Allah affetsin.
musakka pilav yaptım. fair enough.
bundan avrat olur... çikilatınızı falan yaptırıp gidip isteyin bence.
Bugün türlü ve pilavdır.

(img:#2262595)
(img:#2262596)
Arkadaşlar eline sağlık denir beğenmiyorsanız daha iyisini yaparsınız. Daha iyisini yapamıyorsanız susun. Sonra zaten ben de ona bekle ben yarın evdeyim hallederim dedi o da tamam dedi. Zart diye telefonu kapattı. Belki başka bi şey diyecektim dinlemedi tabi. Klima da çok esiyor boğazım ağrıdı. Neyse bugün halledeyim de yarın hiç işim olmasın. Akşam gelecek misin dedim işim var dedi üzüldüm tabi ama yapacak bir şey yok. Bu yapacak bişey yok da dilime takıldı herşeyi kabulleniyorum her zaman yapacak bir şey vardır ama benim zorlamaya sabrım var mı bilmiyorum. Tamam canım görüşürüz sonra. Çok öpüyorum neyse akşam gel ya güzel olurdu.
bullshitttt sen yemek yapma aq.
Eline sağlık güzel görünüyor. Sanki suyu biraz duru gibi..değil mi?
Erişteyi biraz orantısız kesmişin, hepsini aynı oranda keserim saati 10 milyon.
Kanatli bacı senden daha donanımlı yemekler çıkmalı lütfen.
Ellerimle yaptığım Sinop mantısı demek isterdim ama A101 in ekmecik marka mantısı.
görsel
sarma saran yok mu ya.
(img:#2246490)
on parmagimda on marifet olsa neye yarar
(img:#2246415)
tutsulenmis domuz eti isteyenler mesaj atabilir
kızlar siz yemek yapmayın. biz dışardan söyleriz.