bugün

Ücretli olanı mükemmel olan android klavyesi.
Bir klavye ne kadar değişiklik yapabilir ki derken dumura uğratmış klavye yazılımı.

Görünüşünün mükemmel olması bir yana sunduğu kullanım kolaylığıyla vazgeçilmez olacak gibi görünüyor. Bir aylık deneme sürümü play Store 'da mevcut. Mutlaka deneyin derim.
Kendi kelime tahminleriyle komik cümleler oluşturabilen klavye.

Örnek:
30'da balyemez'in önündeyim bir tanem anladım ama bu kadar uzun süre sonra tekrar düşmeye başlıyor. Belediyespor Hentbol takımı lider bitirdi. Bu nedenle bilgilerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar ve ben uludagsözlük sitesine ulaşabilir, hangi prefabrik hizmetini kullanabilirsiniz.

Veya

Desktop Ürünlerinden Bazıları ingiltere'de kendi kendine masada oturamaz.

Gibi...
Gayet kullanışlı, sözlüğü oldukça geniş Android klavye uygulaması.
Parasını sonuna kadar hak ediyor. Ha ben parayla mı aldım, Hayır. Ama hak ediyor yani.

Şimdiye kadar tek sıkıntısını gördüm.
Samsung Galaxy note 2'nin kendi klavyesi seçili iken s-pen ile yazabiliyoruz mesajı. Ama SwiftKey olduğu zaman s-pen ile yazamıyoruz.
Bu sıkıntı sadece note 2'de midir, yoksa aynı sorun başka cihazlarda da var mıdır bilmiyorum, ama olmasa iyiydi.
tablet versiyonu da oldukça iyidir.
küçük ekranlı telefonlarda sorun çıkartıyor. harflerin artmasıyla karınca duası gibi olmuş klavye, nasıl basacağız harflere?
kendisi apolitik. "siyasi partiler" yazıyorum, devamına "kapatılsın" ı getiriyor. bu aralar harflerinin üstüne kar yağdırıyor. bir o kadar sevimli.
bu klavye sayesinde anladım ki ben gün boyunca hep aynı cümleleri kuruyorum. günlük rutinimi 50 kelimeyle döndürüyorum. şerefsiz ezberledi ya, "yok lan" yazıyorum "tamam anladım" ı yapıştırıyor. "nasılsın iyi misin" yazıyorum, "arayıp sormadın merak ettim naptın lan bütün gün" ü yapıştırıyor. "bu ilişki" yazıyorum, "ancak ben istediğim zaman biter" i yapış.. ne biçim insanım lan ben. bi dakka.
harikulade bir klavyedir temasi cok guzel.
gayet kullanışlı bir klavye programı her ne kadar kelime tahminleri swype kadar iyi olmasada kullanılabilirlik açısından fonksiyonel android uygulaması.
bugün itibariyle ücretsiz olmuş. boş mezar bulsa girecek biri olaraktan indirdim ve gayet kullanışlı buldum.
Daha önce kurduğunuz cümleyi aynen hafızada tutması, aynı olayı bir kaç kişiye anlatacaksanız büyük kolaylık sağlıyor. Ama aylar önce kurduğunuz bi cümle karşınıza çıkınca ben bunu nerde ne zaman söylemiştim ki gibi soru işaretlerine neden olabiliyor.
Ucreti oldugunu duyunca ben de indirdim ama heralde silecem. Samsung'un kendi klalevyesi daha hoş.
Telefonu her elime aldığımda yükleyeceğim dediğim ama her zaman unuttuğum program.

balkabağı teması hoş durur.
Yatırdım kelimesini yapıldım şeklinde yazıp adamı karşıya rezil eden otomatik portakal.
insanı tembelleştiren program. Otomatik düzeltmeleri çok hoş olsa da, bununla uzun süre yazıp iyice alıştıktan sonra PC klavyesinde yazamaz hale geliyorsunuz. Yanlış yazdığım zaman elim Backspace e değil Space e gidiyor artık bildiğin. Buna bi çare bulmak lazım.

Ha bi de otomatik tamamlama özelliğini geliştirmeleri lazım. Her cümlenin sonuna aşkım, hayatım, canım falan getirmeye kalkıyor. Yalnız bir insan olarak kullanamayacak mıyız ulan şu programı. Kankamıza günaydın diyemez olduk arkasına aşkımı yapıştırıyor, rezillik arkadaş. Hem ne yüzümüze vuruyorsun. Bunlar var ya bunlar hep Truman show sendromu başlangıcı.
Çok iyi mükemmel ötesi aplikasyon. Siz yazdıkça öğreniyor, yanlış yazınca düzeltiyor... Sayı düzeni zaten harika, dilden dile geçerken kendisi tahmin ediyor, canını sevdiğimin uygulaması. Ayrıca kelime dağarcığı geliştirmede bire bir. Ne yazdığınızı okumadan yazıp klavyeye dahi doğru düzgün bakmalarını sağlıyor, yanlış yazınca ise ne yazık ki... Ek olarak haftada bir kez trend kelimeleri güncelliyor, yani popi kelimeler direk sözlüğünüze ekleniyor. Ahanda istatistiklerim. görsel
Önceki entry ile çelişecek ama saçma sapan tahminler yapıyor. ilk harf yanlış yazınca onu düzeltmeye uğraşmıyor. Bir de geceleri saptıyor, iki kere yazmalar, cümlenin ortasını başı sanmalar falan. Ama seviyorum seni.
ios 9 ile gelen klavye takılmalarından sonra ilaç gibi gelen klavye uygulamasıdır. Android kullananlar ne kadar şanslıymış yahu. Daha kelimenin yarısındayken tahmin edip yazıyor. Swype özelliği de cabası.
Touchpal x Varken lafı bile edilmez.
en iyisi diye lanse edilen sanal klavye.
kullandım kullanıyorum ama ne fark gördüm hiçbirşey.
Türkçe kelime dağarcığı oldukça geniş olan(digerlerine göre) klavyedir. Yazarken çıkan harf popuplarını kapatamadigim için beni kanser eden app.

Ulan bi babayiğit yokmu şunun dil dosyasını indirip diğer klavye uygulamalarına entegre edecek.
kurucularından birinin, şirketteki hisselerini bisiklet almak için bir kaç yüz dolara satarak şirketten ayrıldığı ortaya çıkmıştır.

http://kariyer.milliyet.c...191812/default.htm?PAGE=1
görsel

bu da olmasa halimiz duman.

t: bir klavye uygulaması.
Ben de ilk bunu kullanıyordum fakat sonra swype'a geçtim, gerçekten çok farkediyor, çok hızlı ve rahat, normalde ücretli ama 30 gün deneme süresi var, ben de apk'sını indirdim 30 günde bir silip tekrar kuruyorum, tavsiye ederim kesinlikle, beyin bedava.