armağan çağlayan'ın yaptığı açıklamaya göre suskunlar dizisi ekranlara veda edecekmiş.. ara sıra bakıyordum lan bunlara neyse hayırlısı olsun.

--spoiler--
Armağan Çağlayan, "TV seyircilerinin dizilerden fenalık geçirme sürecinin sonucunda bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Suskunlar da bitti maalesef" diyerek başrollerinde Murat Yıldırım ve Aslı Enver'in oynadığı dizinin sona ereceğini açıkladı.

"Suskunlar" dizisi düşük izlenme oranlarını arttırmak için perşembe gününden pazar gününe alınmış fakat izlenme oranları yine de düşük gelmişti.
--spoiler--
bir senaryonun bokunu çıkarırsan bitmesi gayet normaldir. seyircide sıkıldı amk. ne güzel sezon finali vermişti halbuki.
suskunlar da az izleniyorsa ölelim ulaaan diye hayıflandırır.
bir filmden dizi yapmaya kalkarsan olacağı bu.

anla artık filmden çalıp dizi yapınca bir yerde tıkanıyor, gidin direk dizi çalın umutsuz ev kadınları gibi...

a.q üretme kabızları.
geç kalınmış yerinde bir karar. (bkz: lost bozdu).

darısı arka sokaklar ve akasya durağına.
alınan intikam ile bitip adını efsaneler arasına yazdırması gereken bir diziyi uzatıp monoton ve sıradan hale getirdiler.

gec kalınmıs bir karar olarak gozukuyor.senaristin yeni yapımlarını bekliyoruz...
Keşke daha erken bitirselerdi. Uzadı uzadı karakterler bile kendinden uzaklaştı.
(bkz: ezel)den sonra kendisinden kal getirten, ufff lar puff lar ettirten dizinin, hazin sonu. beter olun sıfır çekin emi diyemiycem güzel diziydi tabii sezon finaline kadar.
çok iyi diziydi be.
keşke ilk sezonu ile bitseydi. şahsen ben ilk sezonunu izledim ve o bana yetti. çünkü suskunlar intikam almaya çalışıyorlardı ve aldılar.
tanım: çok doğru karar.
kardeş gibiydiler filminin türk versiyonunun ekranlara veda etmesi durumudur.

(bkz: kardeş gibiydiler)
ya da
(bkz: sleepers)

edit: çok bozduydu, tadında bitti.