bugün

entry'ler (39)

din kardeşiyle sevişen utanmaz müslüman

(bkz: Satanist imam)

düşen uçakta ateist olmak

düşen uçakta ateist olmak; uçağın kendi kendine nasıl oluştuğu kanısını belirtmektir. (bkz: nah bulur)

kına müzikleri

Kınayı getir aney, parmağın batır aney ile başlayıp. ankara havaları ile son bulan kadınların kendilerini kaybettiği etkinlikler ve çılgınlıklar. bazı kişiler müpteladır çıkmazlar kına gecelirinden. yani bunlarsız kına gecesi olmaz aga al-maz.

twitter

twitine twitine twitine daldım. (bkz: kına müzikleri)

ünlü biriyle ilişki yaşamış sözlük yazarları

Bakırköy D&R da her haftasonu gelen ünlülere küfür ve hakaret dolu söylemlerde bulunmak ve onların buna karşılık el sallamaları sayılıyorsa ben zenginim.

tuvalet yazıları

Osurmadan sıçana 3310 cep telefonu ve 55 ekran televizyon promosyonlu yazılarda vardı. xxx seni çok seviyorum gibi sıçarken ki duyulan hazla yazılan itiraflar vardır.

1 senelik evli erkeğin otuzbir çekmesi

evlendiği zamana kadar ki dönemde kurulmuş bağ sebebiyle yapılan kaçamaklardır. 31 candır, eskiyi yaddır. bazende eski manitanın hayalidir. çekilir işte aga, anlatılmaz yaşanır.

iki saat sonra peki yazan kız

hitlerin dirilesi ve nesillerini tüketesi topluluktur. (bkz: itlaf)

oğlum bak git

ekranlarda boku çıkartılası bir söz. (bkz: bokunu çıkarmak)

film izleyerek ingilizce öğrenmek

tarafımdan denenip başarılmış bir prodüksiyon, derslerde ve kurslarda bir türlü oturtulmayan dil biliminin uygulamayla beyne vura vura sokulma evresi de denebilir.

ilk buluşmaya ağzında lolipopla gelen kız

tek gayesi karşısındaki erkeği yoldan çıkarmak olan, yediği önünde yemediği cebinde olan (bkz: candy girl)

suskunlar ın ekrana veda etmesi

(bkz: ezel)den sonra kendisinden kal getirten, ufff lar puff lar ettirten dizinin, hazin sonu. beter olun sıfır çekin emi diyemiycem güzel diziydi tabii sezon finaline kadar.

müge anlı ile sado mazo

kendini sharlock holms sanan, programlarında hertürlü sorgu tekniğini kullanan, kendinden bööghh ettiğim insan(cık).

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

çingeneye selayet verilmemesi, onunda tutup topuzu götüne sokamaması. yok bu olmadı yanlış yazdım ama şu 3 kural beni kurtarıyor.
1- yazar ne yazarsa yazsın haklıdır.
2- yazar hata yapabilir.
3-yazarın hatalı olduğu durumlarda 1. kural geçerlidir.

terk eden sevgilinin 1 yıl sonra pişmanım demesi

düz duvara tırmanan kişilerin anlık ihtiyaç için hayatlarını ve gururlarını mahvetme sanatıdır.

italyanca konuşan minibüs şoförü

italyanca konuşan minibüs şöförü bulunurda onun konuşacağı italyan nereden bulunur bu olay muamma. che cosa c'e'?

yavru ceylan

genç ve güzel hatunlara, ortayaş ve üzeri zampara beylerin kullandıkları hitaptır. (bkz: gazozunu açayım mı)

ipek ongun

yıllar önce okuduğum kitaplarında serra karakterine aşık olduğum, oktay isimli lavuğa uyuz olduğum sırf serrayı bulabilmek için epsilon yayın evinde kendisiyle buluşup tanıştığım hanım hanım çok tatlı bir bayandır. serra hayal ürünüymüş onu öğrenmem ve yıkılmama ani oldu ve yazarın son kitabını da almadım. serrraaaaaaa ne olur geri gel, özledim seni.

ilker yasin

birden 5 oldu, girdi girdi çıktı. maçta skor bir anda 5-1 oldu gibi yorumların ilham kaynağıdır. (bkz: ilker tahsin)

entry girilirken yazılanları okumama sorunu

şiMDi ONLAR DÜŞÜNSÜN.