bugün

Survivorun ilk zamanlarında finale kalan iki yarışmacı bir direğe kenetleniyor direkten önce kim çözülürse o finali kaybediyordu.
pislik kötü egolu yalancı sinsi tayfanın kaybettiği. efendiliğin iyiliğin doğruluğun kazandığı sezon. balaban şampiyon oldu geçen seneki zırlak gaydan sonra hak eden birinin şampiyon olması güzel oldu. aleyna ve batuhanda iyiliği survivoru güzel temsil ettiler onlarada tebrikler.
Acunun torpilli yarışmacısının kazandığı yarışma. Ülkenin de özeti. Zekayı ve aklı yine seçmedi Türk halkı. Sırf güreşçi diye samimi sanarak oy vermek de bizim halka yakışırdı.
hanzoluğun, oyunculuğun, mağdur edebiyatının ve en iğrenci bizzat acun medya eliyle yapılan algı çalışmasının yine yeniden galip geldiği 'sözde' yarışma.
ismail Balaban'ın 32 milyon sms oyuyla (evet yanlış duymadınız, milyon) şampiyon olduğu sözde hayatta kalma yarışması.
Her bir sms'in yaklasık 3 tl olduğunu hesaplarsak ve ikinci olan gözlüklü uyuz Poyraz'ın 11.8 milyon (şaka gibi) oy aldığını hesaplarsak Acun sadece final bölümünden bile köşeyi iyi dönmüştür.

Ayrıca geçen senenin finalinde oy oranı 810 bin/790 bin şeklindeydi diye hatırlıyorum. Yanılıyor da olabilirim.
Ayşe’nin kazanamamış olması sevindiriciydi.
Izleyeni olan program. Cok saygi duyuyorum. Lakin twitter'da oyle yorumlar var ki amk anasi babasi icin o kadar ugrasmazlar yani. Ne methiyeler, ne cumleler var. Alayi 13-14 yasinda falandir maksimum. Tam ergen isi.
2021 yılının ikinci yarısını yaşadığımız şu günlerde şampiyon ismail balaban ulan!
2021 yılının ikinci yarısını yaşadığımız şu günlerde hala survivor izleyip bunu gündem maddesi yapan insanların var olduğunu görmek fazlasıyla şaşırtıcı.
oylama bitti. 15-20 dakika sonra şampiyon belli olacak. akdenizlilik aşkına oyumuzu ismail'e attık ama bakalım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.