bugün

Çocuğa yapılmış çok kötü bir işkencedir orospu çocuğu orospu çocuğudur işte hangi ırk ve ya dinden olduğu bir şeyi değiştirmiyor umarım çocuğa bir şey olmaz ve bunu yapanlar cezasını alır.
Çok üzücü. Allah kahretsin.
nihal atsız'dan böyle bol bol alıntı yapanlar nihal atsız'ın atatürk düşmanı olduğunu. Rıza Nur'dan manevi babam diye bassettiğini söylediğimizde böyle sus pus kesiliyorlar. Cumhuriyeti de deli gibi eleştirdiğini de ekleyelim.

kimi kime referans kullanıyorsunuz belli değil.
görsel
https://www.yenicaggazete...-oysun-gozunu-283259h.htm
Karsta anasini sikmemisler mi bu piçlerin.
Suriyelileri artık sürme zamanı gelmedi mi . Tahammül sınırlarını aştılar. Gitsinler nereye gideceklerse.
suriyeli 3 kardeş, ulan amk tavşanlarına bak, siktir edilmeleri gerekirken ürüyorlar, tam medeniyetsizlik.

biz ülkeyi avrupa seviyesine çıkarmaya çalışıyoruz ulan zaten kendi vatandaşımızı zor çıkaracağız siz gitmiş arap barbar ithal ediyorsunuz, sonuçlarını görüyoruz.

ee medeni, bilinçli vatandaşlar da çareyi bu ülkeden siktir olup gitmekte buluyor, çok haklılar.
bu daha başlangıç getto mahallelerini kurmaya başladılar bile.

şerefsiz ırk.
bir an önce ülkeden sürülmelidir hepsi , maksimum 10 yıl içerisinde artık baskınlıklarını iyice arttıracaklardır.

iç şarabı ... arabı diyorum başka bir şey diyemem.

reisin misafirleri işte.
Kimsenin yapmasini tasvip etmediğim durumdur. Lakin bir kaç olayi tüm suriyelilere yikmak yanlistir çünkü bunu suriyeli yaptığı icin haber oldu yoksa normal türk vatandaşi kavga etse gözü çıksa haber değeri bile olmaz hatta haber bile edilmezdi.
bundan seneler öncede iyi hatırlıyorum kürt türk kavga işkence haberlerine yer verirlerdi.
Yetişkininden çok hAyır gördük de çocuğu kaldı...
ulan adamlar türkçe öğrenmiyor. arapça levha asıyor. suriye suriye diye bağırarak naralar atıyor. 10 tane çocuk doğuruyor. bu vatanın çocuğunun gözünü oyuyor.

gidin demiyoruz, saçmalamayın diyoruz. biz ırkçı oluyoruz. evet amk o zaman ırkçıyım, senin benim atam burada biz yaşayalım diye mermi yedi, kılıçtan geçirildi belki. cefasını bizimkilerin torunları çekiyor. sefasını bunlar yiyor.

burası türkiye. "land of turks". ya buraya ayak uydurun ya da buradan gidin.
Burada sürekli ses çikarmayanlar diyen birileri var bunu seneler önce de irkçi olaylarda yapmis ayni söylemlerde bulunmustunuz. Amacin ne illaki böyle olaylarda iç savaş karisiklik mi cikmasini istiyorsun hayirdir. Kürt bitiyor arap başliyor arap bitiyor ermeni basliyor o bitiyor birden türk başliyor acaba hangisi tutacak bakalim hesabinda galiba.
El birliğiyle ülkenin anasını sktiniz oç. ipsiz sapsız bütün habeş maymunlarını doldurdunuz ülkeye.
maaş da bağlarlar şimdi bu şerreefsizlere. böyle orospu çocukluklarının cezası yoksa eğer küfür de yasal olsun amk.
Hükumetin ülkemize hediye ettigi 4 milyon suriyeli nin oluşturacağı asayis ve guvenlik problemi, önümüzdeki 10 yilda daha net ortaya cikacaktir.

Mutlu musun ekrem?
Bunlar zaten böyleydi. Memlekete alarak yanlış yaptılar. Yaptıklarında şaşılacak bişi yok
Ortadoğu’da sıradan olay.
Orospu çocukları. Ben müebbet yiyeceğimi de bilsem üçünü de yakalar en ağır işkenceleri yapardım. Göz lan bu göz! Gözüm elime düştü diyor bunların çocukları da büyükleri de zalim, merhametsiz ve nankör.

görsel
Bunların dedeleri birinci dünya savaşında Türk askerinin diri diri karnını deşip altın aramıştı. Bazı şeyler genetiktir, değiştiremezsiniz. Dünya tarihinde Arapların adı hep vahşetle anıldı, bundan sonra da öyle anılacak. Bunları ülkenin başına bela edenler ve bu pisliklere kardeşimiz diyenler Umarım bir gün Arap vahşetine maruz kalırlar.