bugün

yeni bir broadband atağı. tellcom firmasından geliyor. eğer başarılı olursa türkiye' de adsl sektörü kapanacaktır.

http://www.superonline.ne...ler/fiber/superfiber.aspx
http://www.tellcom.com.tr...t-hizmetleri/quiknet.aspx
100 mpbs internet hızını, 2 yıl boyunca kullanacağınızı taahhüt ederseniz 109 ytl ye size sunan tellcom hizmeti.
Bu hız ile 7-8 sn de bir dvdrip film indirilmesi mümkündür . Günümüzde 36 mpbs hıza sahip üniversite internetine sahip olanların : "offff yazık şu adsl abonelerine" , "baksana bir filmi 2 saatte indiriyor" , "benim internetim seninkinin 36 katı" gibisinden tt adsl abonelerine acınası laflar artık suya düştü dedirtecek olay .

Devir değişmiştir artık , devir adsl kullanıcılarının üniversite internetine sahip olan kullanıcılara laf atması devridir : "lan üniversitede kalıyorsun daha 36 mpbs internetin mi var?" , "lan benim internetim senin internetinin 3 katı" , "ben bir filmi 7 saniyede indiriyorum , sen kaç dakikada ?" ... Kısacası tebrik edilesi olaydır , her adsl kullanıcısının bu olayı incelemesi tavsiye olunur . Tebrikler tellcom ...
hızla yaygınlaşan, türk telekom'u batırmasını istediğim ve yapacak gibi gözüken tellcom
hizmeti.o kadar hızlı yaygınlaşmaktadır ki öncelerde bahçeşehir ve ataşehir de başlayan hizmet 1 yıl içinde beylikdüzü ne kadar gelmiştir.
evimin önünde kablosunun olduğunu öğrendiğimde sevinçten köpeğimi öldürdüğüm, en yakın zamanda edineceğim internet hizmeti. 100mbps internet olanağı sunmaktadır. hesaplarıma göre 100mbps ile 600mb lık bir dosya internetten 60sn de falan iniyor. 50 de olabilir tabi bu. o civarda yani.
biraz daha fazla bölgeyi kapsasa paraya para demeyecek adsl 2 hizmeti.
kendisini edinmiş olmama rağmen internetin hızında hiçbir değişiklik göremediğim tellcom hizmeti. * *
adana'ya bu yuzyilda gelmeyecek olan hizmet * hani olurda 2009 içinde gelirse birakin bu entry'i, gidip sunucunun harddiskini yerim.
ilk 2 ay 10 mbps kullanmamı sağlayarak hatlarını tehlikeye atmış şirket. ya benim gibi adama verilir mi bu internet hızı? hı?

ayrıca zamanlamasından dolayı kendilerini kutluyorum. 1 tb * hard disk aldığım güne denk getirdiler.

1 haftanın bilançosu ağır oldu; 200 e yakın film ve 50 ye yakın oyun indirdim. korsan tezgah açacak kıvama geldim. kendilerini öpücük yağmuruna tutmak istiyorum. çok memnun ettiler beni.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.