bugün

kişiler kendi iradesinden ziyade ebeveynlerinin iradesiyle sünnet oldukları için yurdumuzda gayet doğal olan şeydir. *
bir mekana girerken "selamun aleyküm" diyen, işin içinde ticaret varsa allah *, peygamber *in ismini ağzından düşürmeyerek rant eden modellere sünnetli ateist denilmektedir. hristiyan memlekette yaşayan modelleri için (bkz: vaftizli ateist)
(bkz: erkek isimli transeksüel)
berke isimli dindar ya da asena isimli solcu, muhammed isimli ateist gibi arkadaşları olan kişidir. sünneti dinin gereği değilde pipime bişi olmasın diye yaptırmıştır ya da küçük yaşta olduğundan dolayı o zamanlar neyin ne olduğunu bilmiyordur. sonradan ateistliği seçmiştir. değişik şeyler bunlar.
sünnet aslında bir islam gereği değil de, bir doğu geleneği olduğundan doğal karşılamak lazım bu arkadaşları. ben kendimi doğal karşılıyorum o yüzden.
(bkz: bakire fahişe)
(bkz: alttan dersi olmayan solcu)
(bkz: selamün aleyküm diyen marksist)
(bkz: bunlar boş şeyler)

ve bir söz;

küçük beyinler kişileri orta beyinliler kelimeleri büyük beyinler fikirleri tartışır
(bkz: görgü tanıklarının ifadelerine göre)
(bkz: penis derisini diktirerek ateist olmuş müslüman)*
(bkz: benim o)
bi et parçasının lafı mı olur aramızda diyeceğinize. hoşgörü nerde lan?
hadi ateistler bunu da açıklayın
ailesi müslüman kendisi ateist liği seçmiş kişi.
kestirmek hobisidir. *
(bkz: buyrun benim)
sağlıklı yaşamayı seven insandır. ama ateistir ne yazık ki.
inancın karşısında aile etkisinin ne kadar ağır bastığını gösteren durum. küçük yaştaki çocukların dini inancıyla birlikte doğması bunun sebebidir ki çocuk yaştaki bir insanın din hakkında fikri olamayacağı için sünnetin tamamıyla aile işi olduğunun kanıtıdır.
önüne gelene kol gibi geçiren allahsız dindarın kardeşidir.
(bkz: kesmece)
kesilen parçayı yobazlara ve şakirtlere bırakmış ateisttir. afiyet olsun.
Hiç de fena fikir değil. Küçükken sünnet olmuş çocuk ne yapsın? bir de yazardır. Anlamazlığa gelir, iğrenç espri yapar. imana gel diyoruz ona.
Dindar aile kurbanı olmuş ateisttir yazıktır.
Ateist kişi yaşadığı bu duruma islami bi boyut kazandırıp buna sünnet diyosa onun ateistliğinde sorun var demektir .
an itibariyle değistirdiğim eski nickimdir.