bugün

dokuzlar grubuna katılacak bir hanımefendiye benziyor, kendilerine eşlik etmek isterim. buyrun efenim şu patikayı kullanalım.
yeni dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmişler.
dokuzlar örgütü
süleyman hurma diye okuduğum yazar. neyse hoşgelmiş.
hoş gelmiş! Biraz burnu havada zannımca.
Edit: entrylerine göz gezdirdim, sağlam bir ayar verilmeli efendim!
Anladığım kadarıyla transeksüel* yazar. Nesildaş.
(#16143380) kamuoyunun vicdanını pek sızlatmayan (bize ne yani) bu ifadeleri "elzemle" değil "elemle" karşılaması gereken yazar.

Elzem vazgeçilmez, muhakkak olması gereken, onsuz yapılamayan demektir. "kendini beğenmiş yazar" diyenlere malzeme vermemek gerekir di mi ama?
(#16160562) güldürdü sağolsun. *
(#16170270) etkinliği ezdi. bitirdi.
"dağılın lan." dedi adeta.
#16160562 milletvekili oğluymuş. ayağınızı denk alın he.
sözlüğe girmeyeli aylar olduğu belli olan yazar. Uludağ sözlük'te zaten bilgi olduğundan falan bahsediyor. Eğer aranan bilgi am göt meme ise haklısınız. Ama diğer türlü aranıyorsa, Sizin ora neresi lan ? Ha olm ha. Ayrıca sucudur. Sucu. Hanımı su getir bakam !
(#16121469) dokuzlar örgütü liderliğine talip olmuş yazar. yönetime talipseniz, örgüte değil konseye aday olunuz.
dokuzlar konseyi, üyeleri seçimle belirlenen bir üst yapılanmadır.
burnu gokyuzunde olan, ısmı uzun yazar. Suleyman dedesının ısmı, bugra anne-babanın ıstedıgı ısım gıbı gelıyor ılk bakısta.
(#16173636) demiş fakat hâlâ sözlüğü terk etmemiştir. sabırla bekliyoruz.

ek: ayrıca bir erol büyükburç, bir bülent ersoy edası vardır kendisinde, maşallah.
yeni bir cool adam vakasıdır. parası yerine zekasıyla hava atmaya çalışır. beceremez.
ya yeni doğmuş ya da ölmek üzere.
azalarak bitmesi gereken ego fetişisti yazar.
öncelikle, suleyman bugra tanseheroglu başlığına kendisi dışında yazarlara nasıl kapatacağını merak eden yazardır. bu kıymetli başlığa sadece sahibi olan suleyman bugra tanseheroglu yazabilir.

sonralıkla, kamuoyuna duyuru;

hakkımda bir süredir başlatılmış olan "ilgi çekmeye çalışıyor", "troll", "egoist" gibi kirletme kampanyalarına şiddetle ve dik bir duruşla karşı çıkıyorum. sizden büyük troll mü var?

uludağ sözlüğe ayak bastığım ilk andan beri, buradaki cahiliye ortamının içinde adeta karları delik yükselen bir kardelen çiçeği oldum. bilgisizliğe, kültürsüzlüğe savaş açtım. saldıranlar oldu, yılmadım. çünkü meyveli ağaçtım, taşlanacaktım.

taşladınız. evet siz uludağ sözlük yazarları*, meyveli ağacınızı*, gözlerinizi gör eden kıskançlığınızla taşladınız. hayat deneyimlerim ve bilgi birikimim adeta krize soktu her birinizi. asıl egoist olan sizlersiniz. yazıklar olsun, ne ara bu kadar cahil oldunuz?

iki kelimeyi bir araya getirmek için, kopyala-yapıştır yapmak zorunda olan aciz yazarlar, her gün 00;00'da sözlük yazarlarının itirafları başlığını kirlettiniz. neden?

çünkü sefil yazılarsınız, ancak en popüler başlık altında oylanıp okunuyorsunuz. başka başlıklarki entrylerinizin esamesi okunmuyordu. iyi bir yazar ise her yerde okunur.

peki suleyman bugra tanseheroglu ne yaptı?

evet, tek dayanağınız olan o başlığı adeta elinizden çekip aldı. peki neden? çünkü, siz "kendisini yazar sanıp, ilkokul 1. sınıfta dilini dışarı çıkarmadan düz çizgi bile çizmekten aciz yazarcıklar"'ın aslında kocaman bir 0 olduğunuzu göstermek için. popüleriteniz bitti.

ardından saldırılar başladı tabi. şahsıma yani suleyman bugra tanseheroglu'na bok diyen bile oldu ki, bu yüce şahsiyet, yani suleyman bugra tanseheroglu aldırış etmedi. neden? çünkü, kendi diyen kendi olur.

sevgilerle suleyman bugra tanseheroglu.
(#16281455) ajan provakatör beyler. dikkatli olun. *
(#16281455) asgari yazmayı bilmeyen milletvekili oğlu.
neyin kafasını yaşıyor?!
(bkz: günah keçisi)

sözlük ortadogunun ve balkanların en zeki sözlük yazarını algılayamıyor. öyle ki -77 karma ile düşmeye devam ediyor, biraz daha nazik olunuz.

tek tek girelim lütfen..

26 temmuz 2012 edit: -108
#16290975 aynştayn, allah canımı alsın ki bu o!

evladım bu tespit daha önce 50,

yazdıkların 80 farklı başlık altına 30 ar kereden 2400,

donuz butonu ile tarafıma laf sokma 25,

yazıyı editleyerek; "eksi veyin geyizekalılay, eksi veyin beni anlamayanlar ise 1293424 kere yazıldı.

aslında güzel başlamışsın uzun entryler oylanmıyor, tepki amaçlı yazıyorum falan ama sonra sıçmışsın, bu sözlükte donuz butonu ile ilgili bir laf ediyorsan kusura bakma da o lafı ben üzerime alınayım bi zahmet. neden mi? önce tanışalım kardeşim; ben imam, bu sözlüğün komiseriyim! yani öyle derler, ha öyle derler diye tabi ki ağlamıyorum. herkesin kendi görüşüdür bu.

yazıyı üstüme alınınca şöyle birşey çıkıyor; "yaz arkadaşım okut kendini!" ya belgelerle konuşacağım gene ukala falan diyecekler ve olanca dinginliğim bir anda bozuluverecek küfür etmeye başlayacağım. bak buğra, info bölümüne gir ve istatistiklere bak,

bu haftanın en fazla entry giren 5. yazarı,
dünün en fazla entry giren 7. yazarı,

gördün mü tanseheroğlu?

ha baktım istatistiklerde jonycooker de var. * * çok yazıp saçmalamak mı falan diyeceksen bi aç oku yazılanları. o kadar da berbat değiller ama okunmayınca okunmuyor.bende biliyorum iyi yazarsan b, gün birileri okur. okur aga sıkıntı yok, ağlamaya da gerek yok. entry bekleyen başlıklarıma bak infodan, belki de en çok tutmayan başlık bende. genel de tek başıma yazıp kapatıyorum başlığı.şimdi süleyman okunmak istiyorsan kural belli, yazdıklarını insanların gözlerine gözlerine sokacaksın bu bir, ikincisi ya bir fake hesabın olacak yada rica edebileceğin kankaların. neyse anlatırım daha uzun uzadıya da uzunyazı okunmuyor hacu. *
koministimamı sinirlendiren yazardır.

tavsiyem imam tarafından uzak durmasıdır. denenmiş, onaylanmış, tecrübeyle sabittir...
uludağ sözlüğü tapulu malı sanan kokuşmuş çevrelerin yüklenmeye çalıştığı, baskı ve ellerindeki sanal güçlerle* yıldırmaya çalıştıkları büyük yazar, yazarların atası suleyman bugra tanseheroglu'dur. hiç şüphesiz ki bu şer odakları mağlubiyetin soğuk yüzü ile serinleyeceklerdir.

kamuoyuna duyuru;

(#16290975) no'lu entryimi girmemle beraber şahsıma, nick altı ve özel mesaj vasıtasıyla taciz mesajları her geçen saniye artmaktadır. şanlı ismimi* parçalayarak dalga geçtiğini zannedenler, daha önce bu tarz ifadelerin defeatle söylediğini, ilk olmadığımı söyleyenler, sözlük yazarlarının itirafları başlığının kendilerinin olduğunu, orayı kimsenin işgal edemeyeceği söyleyenler, sözlüğün de kendi şahsı malları olduğunu, kankaları ile beraber at koşturacaklarını, biz diğer yazarların ise bu tarlada eşek bile süremeyecekleri ifade eden yazarcıklar, varlığımdan gani gani rahatsız olmuşlardır.

ancak suleyman bugra tanseheroglu bir bütündür, parçalanamaz. kim ki bu görkemli ismi parçalara ayırmaya kalkar ve yukarda belirttiğim şekillerde tehdit mesajları savurursa, karşısında yek vücut suleyman bugra tanseheroglu'nu bulur. bundan kimsenin süphesi olmasın.

bu olaylar gösteriyor ki, sözlüğü tapulu malı zanneden şer odakları ki çok yakın zamanda hepsinin maskesini düşüreceğim, diğer mazlum ve kimsenin yazarlar ile suleyman bugra tanseheroglu arasında kopmaz bir sevgi bağı oluşturmuştur. sözlük çatısı altında menekşe kokulu nefesimin esintileri hissedildiği andan itibaren, garip-guraba halkımızdan destek ve tebrik mesajları almaktayım. herkesin sözlük adına umudunu kestiği bir anda karşılarına, bir malkoçoğlu, bir altar'ın tarkan edasıyla dikilmiş bulunmaktayım.

başlangıçta bu sefil ortama, değerli vaktimi harcamayı asla göze alamazken, şer odaklarının mazlum yazarlara yaptığı bu zulme göz yumamadım ve bu elem olay suleyman bugra tanseheroglu'nu kamçılamıştır. kaldı ki, sözlüğün 4 1 yanına yayılmış bu çakal zihniyetin karşısında, tek başıma olmam dahi sonucu değiştirmeyecektir.

zafer yakın dostlar, kaldırın bayrakları, yakın meşaleleri...

bu basın toplantısını küçük bir anekdot ile bitirmek isterim;

'97 senesinde, danimarka'nın odense şehrine bir koferans için davet edilmiştim. dinleyiciler arasında herkesin kimya derslerinden tanıdığı niels bohr ile peter schmeichel da vardı. konferans moderatörü ruan nulbe, ismimi telafuz ettikten sonra konuşmamı yapmak için kürsüye doğru ilerlerken herkes suleyman bugra tanseheroglu'nu meraklı gözlerle izliyordu.

ve o gün. herkesin suleyman bugra tanseheroglu ismi ile ilk kez tanıştığı o vakit. kürsüye çıktım ve dedim ki;

"seninle benim aramda kocaman bir fark var".

o gün söylediğim bu evrensel cümle, halen gök kubbede çınlamaktatır. anlayana...
buz devri'ndeki Sid bu.

tanrım klavyenden asalet akıyor!