11. Nesil yazar. Iyi yazmalar.

(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
Buraya bakarlar.

T: bir yazar.
eğer oysa buralar değerlenir, değilse boşa entiri girmişim demektir.
oylar milyonlarinbacisina.
19 temmuz abazan bayramı kutlu olsun arkadaşlar. evet.
Genelev locası sandım bi an mk.

T: Uludağ sözlük yazarı.
milyonların bacısını akla getirmiştir.

ilgi şeysine doğru gidiyor.
fakese Komik gerçekse Hiç komik değil. Zatı hallerine Çok güzel karısınız Sultanım demek istiyorum ve az evvel demiş Bulunuyorum. Büyük ihtimalle fake tabi..
(bkz: burayı yıkarlar)
Sultanım Cennetten bir bahçe Misali Olan Mis kokulu Ağzınıza attığınız Sakızınız Olayım Çiğneyin Beni !
Sukufe ismini ciddiye alıp basliga bile girmeye tesebbus etmedim ta ki sozluk kizlarinin resimlerinde sukufeyi gorene kadar. Memen güzelmiş güle güle kullan sukufe.

Sanirim erkek bir arkadasimiz eski sevgilisinden intikam aliyor bu bir kumpas olmali sözlük.
At gibi maşallah.
Gardas geldin yere geri don sozlukteki abazanlar sapitti 2 dakikada yine.
Hoş gelmiş tatlış yazar.
koştursun bakalım demeyeceğim. ne zamandır koşturuyor zaten.
güzel ayaklı sözlük kadınları arasına girip giremeyeceği merak konusu olan yeni bir yazar.
Diri memeli bacimiz geri dönmüş oley. Daha diri daha iri.

Simdi keskuller dusunsun.
yukarıdaki fotoğraftaki şahıs kendisi ise milyonların bacısı geri dönmüş demektir.

bu da demek oluyor ki tipinden meymenetsizlik akan sözlük kullanıcıları yine bok atmaya başlayacaktır. sözlüğün ihtiyacı var böylelerine, siz kıskanmaya devam.
(bkz: on birinci nesil çaylak)
muhtemelen sözlük moderasyonuna özel memeli fotoğraflar atmadığı için çaylak yapılan yazar kişi.

başka bir sebep olamaz çünkü moderasyon biliyorsunuz ki memeleri çok seviyor ve hepsini kendisine istiyor.
saçları uzamış, memeler küçülmüş diğer aksamda herhangi bri değişiklik yok. bu sefer benimle evlenmek için geri döndü. aksini söylersen zaten hazırladığım laflardan nasibini alırsın milyonların şeysi.
zor mu geldi kalbinde bana sevgi saklamak
yakıp gittiğin yeri dönüp bir kez yoklamak
değil sabaha kadar seni öpüp koklamak
seni sarmam imkansız rüyalarım olmasa

kulluğumuz sultanımız milyonların bacısına ayan.
Milyonların bacısı hosgelmis ve daha da güzel gelmiş. Neden çaylak oldu ama lan. Çaylak yazı yazıyor.
kuyruğu gördüğüm için geldim. bedava ekmek mi dağıtıyorlar burda?

bir yazar.
O fotoğrafların sahibi bu yazarsa (bkz: ihale büyük)