bugün

Silik bir yazar.
Hak ettiği şekilde silik olmuş.

Darısı kendini bir halt zanneden tüm yazar ! Ların başına. Selam ve dua ile.
Meşhur olma sevdası olan yazar. ister kız ol ister güzel . Istersen prenses ol. Ama önce insanlara saygılı ol.

Kız olman seni burada üstün kılmaz. Haberin Olsun.
Bir adet güzel bayan yazar.
80 beden göğüslerini 95 göstermeye çalışan güzel olsa bile böyle başlıklarda fotoğrafının bulunmasını ilgi fahişeliğinden başka bir şey olarak adlandıramayacağım yazar.
Sanırım sözlükte bundan daha güzel bir kız yok. Allah özene bozene yaratmış. Diğer kızlar tarafından kiskanılması çok normal.
Hem güzel hem memeleri iri.

Edit: bacının macerası kısa sürdü. Noluyo her fotoğraf paylaşanı silik yapıyorlar amk.
Facetoraven i hasetindan çatır çatır çatlatan yazar.
Kezbanları çatır çatır çatlatan yazar. Evet.
Özledim teninin kokusunu özledim özledim sımsıcak nefesini özledimm. Hoşgeldin şukufeciğim.
Özledim teninin kokusunu özlediimm ,özledim sımsıcak nefesini özledim...
Milyonlarin bacisi turn back.

Kendisi ileri duzey ingilizce bilen bir fitness antrenoru oldugu icin muhtemelen bu entry i begenecektir.
O fotoğrafların sahibi bu yazarsa (bkz: ihale büyük)
kuyruğu gördüğüm için geldim. bedava ekmek mi dağıtıyorlar burda?

bir yazar.
Milyonların bacısı hosgelmis ve daha da güzel gelmiş. Neden çaylak oldu ama lan. Çaylak yazı yazıyor.
zor mu geldi kalbinde bana sevgi saklamak
yakıp gittiğin yeri dönüp bir kez yoklamak
değil sabaha kadar seni öpüp koklamak
seni sarmam imkansız rüyalarım olmasa

kulluğumuz sultanımız milyonların bacısına ayan.
saçları uzamış, memeler küçülmüş diğer aksamda herhangi bri değişiklik yok. bu sefer benimle evlenmek için geri döndü. aksini söylersen zaten hazırladığım laflardan nasibini alırsın milyonların şeysi.
muhtemelen sözlük moderasyonuna özel memeli fotoğraflar atmadığı için çaylak yapılan yazar kişi.

başka bir sebep olamaz çünkü moderasyon biliyorsunuz ki memeleri çok seviyor ve hepsini kendisine istiyor.
(bkz: on birinci nesil çaylak)
yukarıdaki fotoğraftaki şahıs kendisi ise milyonların bacısı geri dönmüş demektir.

bu da demek oluyor ki tipinden meymenetsizlik akan sözlük kullanıcıları yine bok atmaya başlayacaktır. sözlüğün ihtiyacı var böylelerine, siz kıskanmaya devam.
Diri memeli bacimiz geri dönmüş oley. Daha diri daha iri.

Simdi keskuller dusunsun.
güzel ayaklı sözlük kadınları arasına girip giremeyeceği merak konusu olan yeni bir yazar.
koştursun bakalım demeyeceğim. ne zamandır koşturuyor zaten.
Hoş gelmiş tatlış yazar.
Gardas geldin yere geri don sozlukteki abazanlar sapitti 2 dakikada yine.