bugün

(#22536865) evin içinde kahkahayı bastırmış yazardır. yazdığında da sonuna kadar haklıdır. *
Tek suçu soru sormayı sevmesidir.
çıt çıktı badi ile kötü 1 anısı var sanırım.
seviyesiz bir yazar.
(#35137264)
görsel
Hazır cevap arkadaş. Yukarıda ki gif iyle ünlendi burada. ilk defa iki gün önce farkettim arkadaşı. Bir yazar efendim.
kadir topbaş sanırım.
Niye herkes beni eksiliyor tadında bir entrysini görüp donuzladığım yazar. Bir farkımız olsun.
Validesiyle olan münasebetimiz nedeniyle manevi oğlum olan yazar. Ama pek sevilesi değil. Eldivenle seviyorum.
görsel

Beyni olmayan varlıklar: sözlüğe göre beyni olmayan varlıklar kontrol merkezi olmadığı için yaşamsal faaliyetlerini yerine getirmekte zorlandiklari. Ve sadece belli reflekslerini yerine getirebildigini tanimlar.

Birde beyni olmadan fikir üretenler vardır. Bunlarda en tehlikeli gruptur. Ne oldukları ne yaptıkları belli olmaz. Onlara beyin bagislanarak yardımcı olunabilir.
Eşcinselliği hastalık olarak görüyorum. AIDS ve benzeri hastalıklar bu pislik yüzünden yaygınlaşıyor ve artıyor. Ayrıca son dönemde birçok dizide eşcinselliğin okadar göze sokulmaya baslandiki normallestirilmeye çalışılıyor.

Bu hastalıklı zihniyetleri çocuklarımızdan uzak tutmalıyız. Genç beyinleri zehirlememeliler.
Bu ezik lavuk kim bilmiyorum, bana salça olmuş.
Aslan gece rüyalarına girer kabusun olurum yürü kumda oyna.
15 dakikalığına da ünlü yapıyorum seni bu kıyağımı unutma.
Çok uzun yıllar evvel kondomu çift kullansaydim dediğim yıllar. Sanırım o donemdenlerdi etrafta fırtına gibi esiyoruz. Bir mektup gelmişti eski kirigimdan ilerde benden doğan çocuğun tanımak istersen adına bak. Derdinden alkolik oldum koyucak demisti. Bende baktım oldunu şimdi bu diye. iyice baktım sağında solunda vuruklar. Olmamış bu gercekten olmamis. Oyuzden validene benden selam söyle tekrar fırına koysun pisirsin toprağın kurusun iyice... Bu arada kuyruğun yerine taktiğim kulbuda verniklesinki hatıra olsun benden sana ...
Vermesini beklemek yerine nasıl alacağını öğrendiğin yaşta gel konuşalım yavru ceylan buralarda gezinme başına iş gelir uzuluruz. Rahmetli Kazancı Bedih ten sana gelsin gezme buralarda yavru ceylan seni avlarlar.

Gerçi en azından. Ne oldunu bilincinde olan yazarları severim. Nickinden belli ne meymeletsiz olduğu evlat olsa iş eldiveni ile sevilir...
Anana sevgiler teneke.
görsel

Sözlüğe yatma saati uyarısı yapılsın ergenler için hala konuşuyorlar.
görsel
Yatma saati geldi çocukları lütfen pisten alalım.

Beyin olgusunu tartışmak için önce sahip olunması gereklidir. Atalar boşa dememis emanet şeyle şey edilmez diye. Ben şey kısmını beyin olarak değiştirmeniz tavsiye ederim.

görsel
güncel Önemli Başlıklar