bugün

tutamak sorununu, vasattan hallice bir platformda mesailer yaparak halletmiş nick name sahibi. Sağlam vakit kaybedici. gizli loser. (bkz: ifade özgürlüğü)(geçici sol frame parselledim k.bakılmasın)
birazdan gelip strawberry blonde başlığına yazmadığınız için kafanızı kıracak. vur vur inlesin. evet. *
hayırdır ceronimo. önemli bir mevzu yok ya?

fazladan nik altı kazanmasın, popi olmasın diye mi başlığı farklı açtın?

adeta bir çakalsın, biliyorsun değil mi?
(#35245145) yıl başını 31 ocak sanan yazar. Triplere girip mesaj alımını kapatmasa bizi de tribe sokmayacaktı.
burnunu havalara kaldıran kibri, ayaklarının altına konulacak olsa başı göğe erecek olan yazar mahluk.

(bkz: öldürdüğü kediyle selfie yapan izmirli/#30534373)
(bkz: metroda yüksek sesle propoganda yapmak/#35290247)

insanların dış görünümü ve maddi durumlarına göre aşağılayabilecek kadar aşağılık birisi. * *.
sözlükte gördüğüm iyi yazarlardan biridir.

yalnız şöyle bir baktım, bok böceklerini üstüne biraz fazla çekmiş. ortamda biraz haşerat mücadelesi temizliği yapması lazım.

nick altına sıçan bitli leş kargalarını görmek her zaman ilginç olmuştur. hele bir de bunların tüylerini yolunca çok ilginç oluyor. çok geniş bir tüysüz leş kargaları kolleksiyonum var. nerde ise raflarımda yer kalmadı. yer açmak ya da yer genişletmek lazım.

misal, kemalizm şu geri zekalı aaşşağılık karganın her neresine ne dayadı ise, o minik beyni gözden düşmüş taaa götün ora gitmiş. bundan kelli lafları cümleleri hep götünden anlıyor. (bkz: mustafa kemal in dayattığı avrupa/#35310822)

başka bir soysuz bir kargada sevgili berkin'in ve serap 'ın acılarının üzerine sıçmış.
https://t24.com.tr/haber/...unu-itiraf-etmisti,287634

soysuz karga, işimize gelmediği için o dönem pkk ile masaya oturduğu için oturdu diyoruz. oslo, habur, dolmabahçe rezillikleri olurken ne yapıyordun osura osura uyuyor muydun? bunları söylemek, bir zamanların kck'sının çin bir sürü mit ajanı olduğunu söylemek ne zamandır pkk 'ya toz kondrumamak oluyor. o aylarca kapatılamayan hendekler göz göre göre ne zaman açıldı.

senin o soysuz minik beynin bu lafları anlamaya yetmez ama lafımız sözlüğe olsun. şimdi tüm o hatalar dönüldü. geç de olsa adam gibi mücadele veriliyor. ama o yapılan hataların bedeli çok büyük oldu. hatalı güneydoğu ve ortadoğu politikalarından bir birbir dönülüyor. ısid manyanlarının ve pkk itlerinin,karşıt güç değil, amerikanın iki farklı kuklası olduğu anlaşıldı. bu itler bu manyaklar ülkede sıra ile nöbetleşe eylem yapıyorlar. ama maşalarında da o maşaları ntutan ellerinden de hepsinin hakkından geleceğiz. bu toprakların bunu yapmaya gücü var.
https://www.uludagsozluk.com/e/35310822/

sayın lazkartal entry yi sonuna kadar okumamış galiba. "şeklinde anlaşılan dayatma" derken neye vurgu yaptığımı anlayamamış.

normaldir. küfür kültürünü geliştireceğine beynini geliştirseymiş anlarmış.
Aklıyla, fikriyle, zikriyle, çağdaş ve aydın duruşuyla, sözlükte olmasından mutlu olduğum, entrylerini ayakta alkışladığım yazar.
Karanlık sevdalısı, gerçeklere inatla gözlerini kapatıp, üç maymunu oynayan tayfa tarafından sevilmeyen insan.
Umurunda mı? Hiiiç...
Yazmalı mı ? Hep...
kendisiyle enginar üstü köfte, üstüne domates yemeğinin üstüne ketçap sıkıp yemek istediğim yazar. *
aydın bir yazardır. Efendi bir kişiliğe sahip.
pm'ye kapatmış, entry'leri yoruma kapatmış, ondan sonra polemik çıkaran entry enterliyor. (#36093945) sen aç bi pm'ni de sana hangi ülkelere seyahat ettiğimi anlatayım.

http://www.dailymail.co.u...th-flat-bizarre-rant.html

bak bu adam shaqille oneill. diyor ki ben diyor sürekli ordan oraya seyehat ettim, dünyanın yuvarlak olduğu bir yer görmedim. sen shaq'dan daha mı çok seyahat ettin. artise bak. pm'ni aç bak sana 10 dakikada dünyanın düz olduğunu kesin ve ikna edici şekilde nasıl kanıtlıyorum. artis.
hatta donuza alıyorum. çünkü sen yobaz, gerici ve tutucusun. sana bilimsel argümanlarla geliyorum, sen tutmuşsun site ismi veriyorsun. o zaman kafanı kes, yerine o siteyi koy.
üzülmesin..

ama kendisine daha sakin bir anında söylemek istediğim bazı şeyler var..
#36646618 esmersen arap ve çomar oluyorsun ama sarışınsan tartışmasız Türk ve elitsin, ben de ırkçı kafası istiyorum.
Yanlış bildiğim bir konuda aydınlatmış yazar. Hatamız affola. Kadın hakkını savunduk tabi. Fikirler aynı. Güzel günler göreceğiz.
erkek olsa adamın dibi diyebileceğim yazar.
(#36984597)

Senin gibi insanlarin gelinligini dikerken götlerini sümüklerini siliyolar zaten sende haklisin. Paraniza gore değer.

Fahriyevcen fun club sayfasinin yoneticisi olmali bu kadar savunduguna göre.
Evet bir siyasi kesimi eleştirmeye çalışıyor ve inandığı birseyler var gibi. Ama bunları savunacağım derken başörtüsüne, başörtülüye hakaretten tutun da ırkçılığa, insan sınıflandırmaya kadar uzanıp gidiyor. Bazen o kadar gereksiz yere muhalefet olmuş ve o kadar sacma yerlerden fikrini goze sokmaya çalışmış ki muhalefet olmak yordamıyla ilgi mi çekmeye çalışıyor diye dusunuyorum. Çünkü bu kadar olunmaz hani muhaliflik her konuya ama her konuya bir benim diye horozlanmak mı yani? Şöyle bir bakındım okudum gercekten ve Aydın olmak buysa sen olma diyecegim kusura bakmasın.
kendisine laf edildiğinde direkt karşısındaki insana liseli ergenler gibi velet diye saldıran, taş çatlasın 30 yaşında, platonik yalayıcısı çok, magazin muhabiri. ki ben 25'den fazla olduğunu da sanmıyorum. zaten keşke beyin de eşdeğer şekilde yaşlansa insanla. hemen sonra farketmiş olacak ki zamanında nikaltıma yaptığı övgüyü de koştur koştur silmiş. ahah kıyamam.
Kadının dibi yazardır. Hormonlarından ve zekasından öperim.
(#37571136)

Çok gülüyorum buna girdiği her başlıkta muhalefet olmaya çalışmak için kıçını yırtıyor adeta.

Bir yazar.

Yalakaları gelir birazdan.

Kizlık belirten nick al siyasi entryler gir artıları kap formülü bu.
anarko-kemalist, son çomar/çarıklı bükücü, pro-laisite, sivri dilli, son kertede dünya görüşümüzde küçük farklar olsa da keyifle okuduğum bir yazar. üstüne üstlük, okuduklarımdan çıkardığım kadarıyla klas ve güzel de bir insan.
özel mesaj alımını sadece arkadaşlarından alan yazar. müzikle ilgili konuşacaktım tam da.
türk mutfağına bok atan türklüğün yüz karası.

(bkz: bira kokoreç yapan ağzının tadını siktiğim/#37938804)

okuyan herkes acıyacaktır bu kıza. türk mutfağının zenginliğinden bihaber zavallım.
geri dönmesiyle sevindiren yazar.
güncel Önemli Başlıklar