bugün

yeni bir yazar.
(bkz: hoşgeldiniz)
ben çocukken metal dinlerdim demenin karizmasına ve şansına sahip yazar.

dur la bundan iyi başlık olur.
müzik konusunda anlaşacağımızı düşündüğüm bilgili yazar. kendisi de benim gibi queen hayranıymış.
dinozorlar konusunda ortak nokta yakaladığım ender yazarlardan.
Gerçekten bir bilgi nehri. Aynı zamanda üniversite mezunuymuş. Aristo ve newton değilmiş.
hosgelmis arkadas.
son derece kültürlü, kaliteli entry lerin sahibi yazardır.
varna'da denize nazır klas bi gece klübü.
(#16998942) kompartmanzalizasyonist bir yaklaşım, katılmıyorum, evrim eleştirilemez dediğiniz anda, blimsel dogmatizma ortaya çıkar, e hani dogmatizm fikirlerin düşmanı idi.
''ayrıca yaşamın başlangıcını açıklama gibi bir amacı olmadığı için evrim eleştirilemez.'' ile evrimin eleştirelemeyeciğinden ziyade bu açıdan* eleştirilmeyeceğini söylemiş yazar. yaşamın başlangıcı evrimin ana konularından değildir.
(bkz: en pahalı benzini türkiye de sanan cahil)

nasıl bir hesap kitap şekli olduğunu merak ettiğim kişi. normalde matematik öğretmeninle sevişeyim yazardım ancak bu sefer (bkz: matematik öğretmenini 3 saat aralıksız boşalmadan bütün fantazileri uygulayarak bacak omza pozisyonunda öpeyim)
rosava'nın veliahtı olmuş yazardır.
benzin istasyonu sahibi olduğunu düşündüğüm yazar.
çay içmekten kafası sulanmış şakirt liseli.
Sözlük anlamı gariplik acayiplik. Aynı zamanda şehir ismi ve otel ismi olarakta kullanılmakta olan kelimeyi nick edinmiş yazar. Hoşgelmiş.
norveç'e kafayı takan yazar. kendi ülkesindeki kötü olayların üstünü başka ülkelerdeki kötü olaylarla kapatmaya çalışıyor.
akpli olmanın ezikliğini taşıyan yazar.
Akp 'li oldugunu kabul etmis yazar.
(bkz: arbeidernes kommunistparti)
(#17031014)
zamlarla dalge geçen yazar kişisidir. haksız olduğunu anlayınca işi dalgaya vurmaya çalışmaktadır.
bu sözlükte ne akpliler gördüm ama böylesini görmedim.

-norveç de benzin türkiye den pahalı.
+ama orada kazanılan para, kişi başına düşen mil...
-olsun norveç de daha pahalı.

bak en güzeli de şurası.

--spoiler--
ayrica 27 eylul'de acilmis konuyu 28-29 eylul'deki zamlar sonucu degismis olabilcek siralamayla elestirilmek ayri bir zeka.
--spoiler--

değişmiş olabilecek sıralamayla
mayla
la la la...

yemin ediyorum böyle yankı halinde kulaklarımda.

hayır adama desek ki, dostum norveç sadece bir süreliğine liderliği eline aldı. ikinci bizdik, yeniden lideriz desek. yok ona da inanmaz.

yok böyle adamlara zam müstahak. daha fazla gelsin amk! göte girdikçe benzin pompası, öyle rahatlıyoruz demek ki!
kutup ayısı sensin grönland sana girsin demek istenilen kişimsi.
an itibariyle adolf hitler'i aklamakla meşgul yazar. antitez olarak sunduklarını zaten kimse savunmuyor ama bunlar adolf hitler'i haklı da çıkarmıyor. onun katliamı bunun katliamını döver mantığıyla yaklaşmıyoruz olaya.
eski stalingrad alman savaş gazisi olan yazar. dedem dil altını almayı unutma hemi?
her boku bitirmis, kafayi pink floyd'a takmis. (bkz: bi siktir ol)
hoşbulduk dediğim, yoldaş yazar.

adolf hitler'a bok atıp, ermeni soykırımına girişen enver paşayı bağrına basan türk milliyetçilerine lafları sokmuştur bu kardeşimiz.