1. 1.
  Microsoft'un CEO'su en üst düzey yöneticisi olan kimse. Bill Gates'i üniversite yıllarından tanıdığı ve en yakın arkadaşı olan kişiliktir.
  1 ... vodafone
 2. 2.
  asırı terleyen developers cılgını. bi sus iki dakika ya.
  ... soulmate
 3. 3.
  Microsoft'un 1986 daki 1.0 reklamına çıkan kişidir. aynı zamanda forbes dergisi tarafından seçilen 2006 yılının en zenginleri sıralamasında 84. sırayı almıştır.
  ... muhasebeye giris
 4. 4.
  http://shiftdelete.net/si...&id=1862&Itemid=1
  goruldugu uzere apple'a developers video'su ile rezil olmus sahis. yazik. ismail turut gibi adamdı.
  ... soulmate
 5. 5.
  oldukça antipatik ve yakışıksız microsoft ceo'su. konuşmalarında sürekli linux ve apple'a bok atar, deli gibi hareketler yapar. böyle birinin microsofta nasıl ceo olduğu gerçekten tartışılır.
  ... berdussair
 6. 6.
  http://www.youtube.com/wa...EKbnU&feature=related+
  http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE+

  şu iki videoyla gece gece beni altıma zıçana kadar güldürmüş kişiliktir.

  --spoiler--
  I...
  LOVE...
  THIS...
  COMPANY...
  YEEEEEEEEEEEEEEEEEAHHHHHHHHHHH!
  --spoiler--
  ... bitter ziyagil
 7. 6.
  steve ballmer
  ... recomax
 8. 7.
  işini severek yapan bir ceo. ayrıca pazarlama stratejisi ve ikna yeteneğinin çok gelişmiş olduğunu konuşmalarından görebileceğimiz, zeki ve planlı çalışan bir microsoft yöneticisi. şirketin ilk reklamlarında yer alan ve konuşma yeteneğinin de küçümsenmeyecek seviyede olduğunu gösteren bir iş adamıdır.
  ... dailgaz
 9. 8.
  hayvan gibi terleyip oradan oraya koşturup hoplayıp zıplayan heyecanlı ceo. kendisinin microsoft ateşi etrafında sermaye dansı yapıtığı bir videosu varoha. açık sözlüdür de aynı zamanda. zamanında vista'nın zaman kaybı olduğunu itiraf etmişti. ayrıca biraz öngörüsüzdür bu kel abi. zamanında iphone ve android'in başarısız olacağını öngörüp çeşitli şekillerde göt olduktan sonra dropbox'a laf etmişti.
  "ya işte dropbox 100 milyon kullanıcılı iyi ufak bir startup" demiş. skydrive'a rakip olarak görmediğini ima etmiş. şu an güncel verilere göre skydrive yaklaşık 300 milyon kullanıcıya sahiptir.
  (bkz: boynuzun kulağı geçmesi)
  ... connycargo
 10. 9.
  los angeles clippers'in yeni sahibi. takımı 2 milyar dolar karşılığında satın aldı.
  ... tearsofcold