bugün

bir maçta 60 sayı atmış. kobenin 81 sayılık rekoruna yaklaşan tek isim.
her maç 40 sayı 50 sayı atmaya başladı ama takımı kaybediyor ya da kılı kılına kazanıyor geçen son saniyede blok yapmak zorunda kaldı o derece. nereye kadar götüreceğini göreceğiz.
4 sayı çizgisi gelseydi oyuncuların istatistikleri. yaklaşan bile yok.
görsel
mvp kral finalde de tarih yazdı. idolll
o sene olmadı bu sene olmadı artık allahın emri yerine geldi ve bütün basketbol seyircisinin mutlu olacağı oldu diyebiliriz. tebrik ederiz burayı okuyorsa.
Bugün boston celtics'i deplasmanda yenerek, golden state ile şampiyon olmuş olan tarihin en iyi şutörü. Bugün 34 sayı kaydetti ve nba'de 4. Kez mvp seçildi.

görsel
leblebi gibi 3'lük atan, boston'ı onların evinde yıkmış kral. seriyi 2-2'ye getirdi ve saha avantajını tekrar ele geçirdi golden state.
şov yapıyor şov. şuan finalde 1. çeyrekte 21 sayıya ulaştı. gerçekten muazzam bir oyuncu.
yüzde 41.5 üçlük yüzdesini piç etmesi çok canımı sıkıyor yüzde 30 la kobe bryant bile 4000 üçlük atar.
nickimin ilk adını taşıyan lisede lakabım olan stephen curry bugün basketbol tarihinin en fazla üçlük atan oyuncusu olmuş. bunun yanı sıra isabet oranı da en yüksek oyuncu. helal olsun. 33 yaşında bu rekoru kırmak gerçekten takdiri hak ediyor. daha uzun seneler bu rekoru geliştirir ve bir daha kırılamayacak bir nokta da bırakır.
(bkz: azman)
bir sabah uyandık, twittera girdik ve gördük ki curry adlı bi bebe logodan üçlükler sokmaya başlamış.

o günden sonra nbade hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
Oyunu değiştiren adam. Kendisini pek sevmem ama sezar'ın hakkı sezar' a. Gelmiş geçmiş en iyi üçlükçü listesinde şu an zirvededir.
(bkz: Babyface assasin) youtubeda algoritma öne çıkardıkça tıklamadan geçemiyorum. 2 yaşındaki kızının bütün röportajlarını trollemesi ayrı bir komedi.
100. de bırakacaktın dostum... sanki şut kaçırmadan yüzlerce daha üçlük atabilirmişsin gibi çekecekti panpan.
Steph Curry'den beş dakika boyunca kaçırmadan 105 üçlük

Basketbol tarihinin en iyi şutörü. Bu adam gibisinin bir daha geleceğiniz pek sanmıyorum.
Bu sezon yaşadığı sakatlıktan ve virüsten dolayı pek izleyemedik. Bu sezonun en kötü yanı buydu benim için.
t-mac ile beraber nba'in gördüğü en iyi şutörlerden biri.

"neden basketbol dünyanın en iyi sporudur?" sorusuna çok kere klası ile cevap vermiştir. izlemesi inanılmaz keyiflidir.

https://www.youtube.com/watch?v=2yPL7-nyjTk
Sakatlığından sonra nba izlenmeleri nerdeyse yüzde 40 düşmüş babyface assassin. Lakers şampiyonluğuna kasayı iteledim 1.35 oran idare eder.
bugün oynanan nba batı konferansı yarı final 6. maçının ilk yarısını 0(sıfır) sayıyla bitirmesine rağmen devre arasında tarihin en iyi şutörü olduğunu hatırlamış olacak ki ikinci yarı 33 sayı bularak takımını konferans finaline çıkartmış olan oyuncu. ayrıca 33 sayının 23'ünü son periyotta atmak gibi bir çılgınlıkta yapmıştır.
görsel
Sevmiyorum neden bilinmez. Overrated desem değil şimdi gerçekten iyi oyuncu ama sevemiyorum.
Nba izleme tarihi beş yıl olan kişiler tarafından efsane olarak nitelendirilen basketbolcu. Kaçak göçek basketbol oynar, hiçbir mücadeleye girmeden boş bulduğu yerden şut sallar, savunma nedir bilmez. Şu anki nba'de savunma sanatı unutulduğu için bu ve bunun türevi silikler efsane olarak adlandılıyor. Keşke kana susamış bir detroit takımı veya rodman gibi bir zebaniye oynadığını görebilseydik. Muhtemelen parkeden jiletle kazırlardı.
nba tarihinin en iyi şutörü. hadi şut atıyorsun eyvallah da o handling nedir arkadaş. o kadar güzel kendi şutunu yaratıyor ki inanılmaz.

tarihe tanıklık ediyorsunuz, keyifle izleyiniz.
bu adamı her izlediğimde yetenek denen kavramın ne olduğuna canlı kanlı şahit oluyorum.

muhteşem bir basketbolcu. allah adama vermiş arkadaş, bize de izleyip keyif alması düşer.