bugün

sevilir, sevilmez. ancak adam ekşi sözlüğü türkiye'nin en iyi sitelerinden biri yapmıştır.

ayrıca yıllardır internetteki sansüre karşı tek başına ses çıkartmaya çalışmıştır ekşi sözlükte sözlük avatarının üzerini kapatarak...

kimse anlamamıştır o ayrı.

işte bu yüzden, ben bu adama saygı duyuyorum.
ekşi nin kralı olan şahıs. entrylerini şikayet edemezsiniz mesela. yanılmıyorsam bir ara öyle bir şey olmuştu ve yazarlar uçmuştu. yine de ekşi sözlük gibi bir yer kurduğundan saygı duyuyorum..
yanında olup kendisine çok önemli bir soru yöneltmek istediğim ekşi sözlük yazarı.

-senin yüzüne noolmuş yaa?
-noolmuş?
-töbe estafullah böle bişey olmuş.
Mantığına sokayım. "Pedofili hastaları zaten çocuk paketi alır, devlet onlara hazır liste veriyor" dedi. Sanki standart pakette çocuk sayfalarına girmek yasak. biri filtreyi anlatsın şuna, cahil herif.
politik jargonuyla siyasete bakir bir erkek gibi soyunun yazar kişisi.

(bkz: sözlükçüklerin seçim propagandasında kullanılması/#11675242)
götlü göbekli amca olmuş lan bu.
''kılavye'' diyen kişi. bildiğin 'ı' ile işte.
çok zahmetli bir söyleyiş.
anarşist ayağına yatıp reklam gelirinden eşşek yüküyle para götürdüğünü bir kez daha ispatlamıştır şahıs.
senin orada sponsorum demen inciyi değil seni yermiştir.
saçlar biraz daha dökülürse ekşi sözlükteki kel adam olarak anılacak.
para kazanmasaydı, reklamını yaparak konuştuğu mevzu hakkında tek bir kez bile osurmayacak olan kişi.
Aniden birine tekme tokat dalacak gibi konuşan insan. *
sorumluluk duygusu olan admin. şahsen kendisini tanımam, etmem ve bu anlamda bir eksiklik de şimdiye kadar hissetmedim hayatımda.

bunun yanısıra bu geceki programa avukatı(gökhan ahi) ile beraber gelmiş ve yapılacak uygulama, girilecek süreç ile ilgili "hukuki" bilgilendirmelere de önayak olmuştur. misal valilikten eylem yapmak için izin alınmasının mecburi olmadığını ve orada görevli olan polislerin asıl görevinin göstericileri, etraftan gelecek tepkilerden korumak olduğunu belki de benim gibi bunları bilmeyen insanlara ulaştırmışlardır.

bunun yanısıra programı izlediğim süre zarfında da sükûnetini koruyarak etkili konuşabilen bir konuk olmuştur. programın daha başında incici arkadaşın, kompleksli çıkışlarına da "ben ekşi sözlüğüm" diyerek kaba tabirle kapağı takmıştır. o andan itibaren incici arkadaşımız, komplekslerinden arınmış ve robin sharma'nın, kitabındaki bilge olup çıkmıştır resmen.
insanların çoğunun hakkında birşey yazmış olmak için ve eleştirmek için düşünmeden haksızca yorumlar yaptığı kişi.
kardeşim sizene adamın kazandığı paradan niye çok görülüyor anlamış değilim. 3 kuruşluk topçular, şarkıcılar bile ondan çok daha fazla kazanıyor bu ülkede ki bu adam sözlük formatı bulan ve birşeyler için uğraşmış ve başarmış biri. şaşı dersin, kel dersin sevmessin tamam ama biraz saygıyı hakediyor bence özellikle de sözlük yazarları tarafından.
salçalaşmıştır.
Çok ezdi lan inci sözlüğü. Ağzına vurmadığı kaldı. Havasını da yaptı. Para bizde, avukat bizde.
çok cool bir adam la. az konuşuyor öz konuşuyor. aferin.
nette bir çığır açıp genelde ödev aramaları yapılırken tanınan ve bir daha bırakılmayan bir alışkanlık bilgi tazeleme yeri olmuştur . yapandan allah razı olsun denilmesi gerektirir .
cümlelerinde olgunluk, olgunlaşma, bebek, agugugu gibi kelimeler kullanarak alttan alta mesaj mı verdi acaba ? liselisiniz mi demeye çalıştır liseli serkan'a? diye merak ettirdi konuşması. ama ayarın dik alasını verdi. baba adam.
gecenin dördünde beceriksizliğini behzat ç.'ye yamamış birinci nesil hayvan.
behzat ç. reyize selam çakmış insan.
Paragozlerin ya da gizli paragozlerin,kendine soyleyemeyenler yani..paragoz diye dem vuruyor. Adam zekiymis onun yaninda da web bilgisi edinmis kazaniyor parasini iste. Ne tiri viri yapiyorsun daha ? birilerinin ne kadar para ve kadin kaldirdigini sikine niye takiyor adamlar anlamiyorum.
ekşi sözlük'ü çok iyi şekilde temsil etmiş ve sansüre karşı duruşlarını dimdik durarak belli etmiştir. iyi bir yazar ve patron olduğunu bir daha göstermiştir.
herkese yüksekten bakma tavrı ekşisözlük yazarlarının gereksiz havalanmalarının bir kişiliğe bürünmüş halidir. bilgilidir. kültürlüdür. kendisini çok iyi ifade eder. kendisinin görüşlerini çok beğenmişimdir. o tavrı da olmasa iyi olacaktır.
bu işin patronu olduğunu her ortamda kanıtlayan adamdır. kültürü, bilgisi pek de tartışılmayacak düzeydedir herşeyden önce oturaklıdır.
ne zaman siyasete girecek merakla bekliyoruz.