1. 1.
  http://www.srware.net/en/..._srware_iron_download.php adresinden indirilebilen, hızlı ve açık kaynak kodlu bir browser yazılımı.
  ... never neverland
 2. 2.
  chromium çekirdeği üzerine yazılmıştır. google chrome'un aynısıdır, onun kullanabildiği temaları ve eklentileri kullanır. ondan farklı olarak mahremiyete önem verir. chrome her güncellendiğinde iron da güncellenir. daha fazla detay için;

  http://www.srware.net/en/...e_iron_chrome_vs_iron.php (ingilizce)

  edit: 4'lü sürümü ile birlikte portable versiyonu da çıkmış.

  http://www.srware.net/en/..._srware_iron_download.php
  ... mauro
 3. 3.
  sabahtan beri tarayıcı ararken nereden karşıma çıkmıştır bilmiyorum ama google chrome tabanlı fakat ondan daha hızlı ve bütün isteklere karşılık veren hoş bir yazılımdır.
  ... redsmoke
 4. 4.
  chrome'a tercih edebilirsiniz ama hepiniz etmeyin. bu arkadaş chrome'dan bazı özelliklerin çıkarılmış hali gibidir. mesela google önerilerinizi, hatalarınızı falan geri yollamaz. bu aslında gelişmeyi yavaşlatıcı bir sebeptir ama banane arkadaş ben bencil adamım bilgisayarımın hızına bakarım diyorsanız adamınız budur. updater falanda yoktur bunda arada bi sizin halletmeniz gerekir o işi. görünüm farkı pek yoktur zaten.

  chrome alternatifi, daha performanslı birşeyler arıyorsanız en az bir tane buldunuz demektir.
  ... oldukca yabanci
 5. 5.
  http://www.srware.net/en/..._srware_iron_download.php

  google chrome'un kişisel bilgilerinizi toplamayan ve hangi siteleri gezdiğinizi takip etmeyen, gizliliğe önem veren sürümüdür.

  chromium çekirdeği üzerine yazılmıştır, chrome ile birlikte güncellenir ve tüm chrome eklentileri ile uyumludur.

  bunu kullanın.
  ... mauro
 6. 6.
  en iyi browserdır. *
  ... beyazkagit