bugün

gerçekten çok kullanışlı bir uygulama.
Apple müziğin ve dev itunes arşivi ve kalitesinin yanına bile yaklaşamayacak çöp hizmettir. Sokakta gördüğüm bütün fakirlerin telefonunda yüklüdür. Ulan adamda general mobile discovery, galaxy s2 falan var utanmadan hala müzik dinliyo. Neyse dalga geçmiycem. Allah yardımcıları olsun.
bünyesindeki kullanıcılarına laktozsuz süt reklamı kakalayan güzelim müzik uygulaması.

o da biliyor sütün laktozsuzunu ancak spotify kullanan pembe götlü tospişler içer.

tezene insanım bok kokulu sütlere alışıktır o bilmez laktoz falan.

ehehe

sevdiğimiz uygulama hatta öyle bi sevmek ki çoğu insandan daha önemli. çünkü beni daha iyi tanır, neyi sevebileceğimi bana sunar.
yaşama sebebimdir.
Babamın maaş kartı ile kaydoldum. Her ayın ilk haftası 6.99 TL buraya akıyor. Kendisinin haberi yok.
Wohahaha..
youtube'da beleşi varken asla tenezzül etmeyeceğim uygulama. 25 yaşındayım bedavası olan hiçbir şeye para vermişliğim olmadı bugüne kadar çok şükür açık ve net.
Bir indirdim bin pişman oldum devamlı mailime hesabınızı onaylayın diye mesaj geliyor.
bir senedir bedava kullandığım uygulama.

piyasada rakibi olmayandır.
Tam şarkının ortasında çat diye kapanan uygulama. Telefonum mu suçlu kendisi mi bilemedim. Ama hem yasal hem de kaliteli müzik dinlemek ve keşfetmekle inanılmaz haz veriyor.
apple müzik üyelik aldım,
sonra spotify indirdim merak ettim şarkı önerileri bir harika apple müzik ise berbat alakasız çorba gibi
kafamdaki sonuç spotify tartışmasız.
30 saniyelik aptal reklamlarina kilim. alsak en sevdiğimiz gurupların tüm albümleri yok.
çok gelişmiş, online müzik ve radyo dinleme platformu.
not : ben daha õnce hiç kullanmadım. bildiğim kadarı ile, tanımım bu şekilde.
ilk çıktığında deneyimledim. zaman kaybı olduğuna karar verdim. şu an paketim de mevcut olmasına rağmen çoğu zaman kullanmıyorum.
Premium kullanıyor olmama rağmen ısrarla albüm reklamı gösteren servis. Reklamın albümü olmaz. Reklam reklamdır.
içerisinde "türkçe 90'lar/2000'ler" diye bir radyo kanalı bulunan programdır.

Sırf bunun için sevilesidir.
bilen var mı açıköğretim öğrencileri yararlanabiliyor mu bu öğrenci indiriminden?

aile üyelikleri çok sık patlıyor, tek başına aylık 14lira çok fazla bi yerden ayarlamam lazım.
Arkadaşlar öğrenci indiriminizi aldıktan sonra takip edebileceğiniz iki liste öneriyorum
Ilki karışık liste olan
https://open.spotify.com/...st/6wlG1svZ0SE36lWDVZXl4Z
ikincisi adını koyamadığım liste
https://open.spotify.com/...st/0mrpJPGVh4QrvmIPD6Ltvu .
hem ses kalitesi hem de liste zenginliğiyle yerli müzik uygulamalarından fersah fersah ilerde olan uygulama.
çok kaliteli bir uygulama. fakat free-premium arası devasa farklar var. free kullananlar bu kadar ezilmemeli pardon sikilmemeli diye düşünüyorum. Yazıktır günahtır.
free olanı afedersiniz erkek cinsel organı gibi olan program. o kadar öğrenciyim ki beni ucuz bile kurtarmaz. spotify alternatifi, güzel, en azından istediğim müziği seçebileceğim beleş program önerilerinde bulunanları severim.

zito!
müzik konusunda daima bir adım önde olan platform.ücretsiz kullanımında reklam aşırı sadece o eksisi var.
Apple müziğe geçtim ses kalitesi ve çeşitlilikle tokatlar spotifyi.
Zamanında vodafone kullanırken pakete dahil premiumunu aldığım müzik uygulaması.

Aylık kaç lira yazıyordu hatırlamıyorum ama uygun bir fiyat vardı. Almıştım. Meğer ilk sefer premium alanlaraymış. Bana girmişti tam fiyat. Kelime oyunlarına dikkat edelim.
bu aralar üç ay için 0,99 tl imiş.
yeni başlayanlar için tavsiye edilir.
Müzik dinlemek için para ödemek gibi bir akıl tutulması yaşayan arkadaşlara önerim bir mp3 çalar almaları.

30-40 lira bir şey, ve Steve Jobs un da dediği gibi,

"cebinizde binlerce şarkı var ve tamamı ücretsiz"