bugün

1 ayda 1.5 gb internet harcayan uygulama.
beleşken çok tutulan bir uygulama.

hakkını yememek lazım, çok başarılı.
bir aralar kullandığım lakin son zamanlarda nedense soğuduğum uygulama.
sürekli takılan ve sorun çıkaran uygulama. radyo kısmı neredeyse hiç çalışmıyor mesela. arada bir denk gelirse kafasına göre açıyor. bir tek bana mı oluyor bu acaba diye merak ettirendir. müzik keşfedebileceğim başka bir sürü yerim var ama buradan dinlemesi de güzel oluyor.
iOS sisteminde uzun otobüs yolculuklarında sorunsuz kullandığım, şarj ve mobil internet düşmanı şahane uygulamadır.

Zannımca equalizer ve ses geliştirme / kurcalama olaylarına biraz daha el attırırlarsa daha bir şahane olacaktır.
Güzel bir muzik uygulaması.
reklamları içinde çözümün bulunduğu günlerde olduğumuza göre artık hepiniz indirin.
Sarma yok ileri alma yok 7 tane şarkı atlıyorsun en fazla bir de süper uygulama ha. Siktirin gidin amk. Bir de aylık para verenler var. Düpedüz mallık.
Paralı olan bir uygulama. Youtube mp3 downloader tercih edilir.
yüz yılın en iyi buluşu benim gözümde. böyle kutsal bir şey.
Artık vazgeçilmezim olmuş uygulama. Ha birde ileri saramıyorsun, istediğin şarkıyı açamıyorsun buna niye para veriyorlar diye saydıranlar olmuş. işte para verince istediğini yapıyorsun koç sen raad ol.
iyiki bir karışık çal dedik pitbull 'dan alman rapine nasıl geçiş yaptın sen ya .
premium alındığında bir şeye benziyor. yoksa çekilecek şey değil.
bir de, dönem müzikleri çok güzel lan. düşünsenize, yıllardır dinlemediğiniz bir şarkı pat diye karşınıza çıkabiliyor. sonra coşkun sabah gibi anılar, anılar:( moduna girme durumu da cabası.
Karışık çal özelliği aşırı dandik olan, iPad'de (paralı oldugunu iddia ediyorlar) premium olmadan istediğimi çalabildiğim müzik uygulaması, kimi mükkemmel şarkılar malesef ki hala yok.
Pinpon topuyla oynayan kedileri dinliyorum
Evet fakirim.
tasdiklendi onaylandı.
(bkz: mobil veri fucker)
o kadar sanatçının o kadar telifini nasıl ödüyor merak konusu program.
güzel bir site. bir dünya şarkı ve bu şarkıları kategorize ederek kapsayan bir arşivi var. güzeldir hoştur. şu an bile ordan dinliyorum.
deezera rakip olan müzik dinleme uygulaması.
Yediği internet parasıyla o sanatçıları eve getirirdim canlı müzik yaptirirdim aq.

Ki anlaştım haftaya ganz en rozız gelicek.komple.
Uzaktaki cihazın (tablet ve telefon) ses kontrolünü yapamadığımız müzik dinleme uygulaması.

Uzak durun.
aile premium paketi kullanıyorum ama işin boku çıkıyor neden mi o kadar şarkı o kadar liste var ki oturup da adam akıllı bir albüm dinleyemedim ne zamandır daldan dala geçiriyor spotify ve tatmin azalıyor. bir söz vardır ne kadar az şeye sahip olursanız o kadar çok şeye sahip olursunuz diye.

bu vesileyle itunes'dan adam akıllı her hafta bir albüm alıyorum sindire sindire dinliyorum, spotify'ı da şarkı keşfetmek ve araba sürerken liste dinlemek için kullanıyorum.
ücretine zam gelecek diye çok korktuğum uygulama.

umarım yeni yılda da enpara kampanyası devam eder.
çok sevdiğim bir uygulama iken, kendisinden soğutan reklamlarıyla bunaltan program haline gelmiştir.
bende epeydir hiç açıp dinlemiyorum doğrusu.
yaklaşık iki senedir aralıksız kullandığım, her ihtiyacımı karşılayan online müzik yazılımı. telefondaki işlevi efsane.