1. 1.
  Arada buyuk bir fark yok, spotify belki birazda olsa iyi.
  1 -1 ... petrenko
 2. 1.
  spotify premium kullanıcısyım fakat deezer'ı hiç denemediğim için yorum yapamayacağım versus.
  2 -4 ... venceremos comrade
 3. 2.
  Spotify yaklaşık 1 sene önceye kadar hiçbir işe yaramayan bir uygulama iken şu anda benim gibi deezer hastası birinin bile gönlünü çalabilecek düzeye ulaşmıştır.

  Tanım: Spotify alır dedirten versus.
  6 -2 ... lose my mind
 4. 3.
  deezer'dan spotify'a geçen bir birey olarak spotify'ın kazanacağını bildiğim versus. müzik arşivi konusunda spotify döver, döver, döver.
  3 -1 ... c2d
 5. 4.
  Bir kaç yıl önce tartışmasız deezerdı fakat son yıllardaki büyük atağıyla artık gönül rahatlığıyla spotify diyebilirim.
  1 ... nslookup
 6. 5.
  arasinda kararsiz kaldigim versus. birini alacagim ama hangisini bakalim hangisi daha iyi hangisi benim kalbimi calabilecek...
  1 ... nikolaygulayev
 7. 6.
  deezer ın ezip geçeceği g.p uygulamaları versusudur.

  spotify kim ki zaten.
  1 -1 ... zalleesi
 8. 7.
  -spotify zaten ün yapmış bir uygulama. Spotify diyince marjinalliği kapmış oluyorsun. Deezer kullanıyom ben diyince ne diyo bu diye bakarlar.
  -Müzik arşivi olarak spoti de aradığım bütün müzikleri bulabiliyorum ki bu bence telefonun flaşı kadar önemli. işin düşmez ama düşünce de ah tüh ettirir.
  -ses kalitesi olarak deezer spotify dan çok belirgin şekilde önde. Hem daha canlı hem de dinlediğin müzikten zevk alıyorsunuz. Spotify sanki biraz geride kalmış bu konuda.
  -deezer da dinlediğin şarkının sözlerini de görebiliyorsun ama spotify da sadece albümünün fotoğrafını.* Deezer ın en güzel özelliği bence. En sevdiğin şarkıyla karaoke yapmak... (bkz: lyrics)
  -spotify da müzik zevkine göre şarkılar gruplara ayrılmış. Mesela spor yaparken gaza getirici arşivlenmiş şarkıları dinleyip gaza gelebilir, huzurlu uyumak için sleeping arşivini dinleyebilir, sakinleşmek için klasik müzik bölümünü dinleyebilirsiniz ama deezer da sadece kendi oluşturduğun arşivleri dinleyebilirsin. Bu özellik yeni şarkılar keşfetmek için çok iyi bir özellik.
  -deezer kullanıcılarına daha insaflı davranıyor. Mesela premium un bitince hemen kısıtlama getirmiyor. Ama spotify premiumsuz kullanıcılarına resmen işkence çektiriyor.
  -tasarım olarak bence eşit gibiler.
  -deezer da küfür filtresi var ve ne yazık ki bu kaldırılamıyor. Eminem dinlemek spotify da daha küfürlü yani.

  Ha bana hangisi diye sorarsanız deezer derdim.

  Edit: bir özelliği atlamışım ki bu özellik Taylor swift fanlarını ilgilendiyor. Swift spotify ile anlaşamadığı için spotify dan Taylor swift i dinleyemiyorsunuz. Sadece coverları bulunuyor.
  7 ... jungle
 9. 8.
  berabere giden versus.
  ... chicago woman
 10. 9.
  E tabi ki spotify.
  ... japonyapistiricisi