bugün

entry'ler (193)

film isimlerini piç ile değiştir

Piç adası.

parayla ilişkiye girmek

Burada asıl soru ile bağlacı with mi yoksa thanks to olarak mı kullanıldı?

sadece sarılıp uyuyacağız

Yapılmak zorunda kalındığında erkeğin göz yaşlarına hakim olamayarak yaptığı eylem.

13 eylül 2017 porto beşiktaş maçı

maçtan önce entry okumaya girdiğimde bir tane aklı selim yorum göremedim. yok 4 yer yok şöyle sikecekler böyle basacaklar'dan başka bi yorum yoktu. midem bulanıp tek bi yazı yazmadan çıktım. şimdi o yazıları yazanlar kuduruyordur umarım.

am kölesi

Am'dan sonrasını okuyamayanlardır.

türkiyede ensest yüzde 40 çıktı

Sandık başından ayrılmayın arkadaşlar bu yüzde artacaktır. izmir gelsin.

edis görgülü

Hiç Türk popçu havası yok. Bu da zaten bizde eksik olan bişey herkes birbirinin kopyasıyken böyle elemenlara ihtiyaç var.

cenk tosun a 10 milyon poundluk teklif

Goy amına sat gitsin sat sat sat sat goy amına.

beşiktaş

nefret eden arkadaşlara sebebini sorsak tek kelime edemezler.
zamanında fener ve galatasaray birbirini o kadar yiyip bitirdi ki beşiktaşın aralarından sıyrılıp dünya takımı olacağını fark edemediler bile.
sonuna kadar hak ettiniz şimdi şampiyonlar ligi müziği zamanı. imrenmeye devam.

kotun altına topuklu giyinmek

topuklu giymek istiyorum ama bacaklarımda on kilo kıl birikti. etek de giyemem napsam acaba? kombini.

muğla da kediye tecavüz edilmesi

kedinin rızası vardır. nizami bir olay.

milyonlarca insanın saygı duyduğu ineği kesmek

milyonlarca aç insanın bir kısmına da olsa karnına et girmesini sağlamaktır.
kültürümüzde nimete her zaman saygı vardır zaten ve hayvanı kurban etmenin bile kuralları vardır.

ırkçı olmak

Irkçılığın siyasetle bir alakası olmadıgından emin olmakla birlikte kesinlikle insanlara duyulan nefret sonrası başlamış bir durumdur.
Ki bizim ülkemizin güzelliklerinden biri de insanlara diğer ülkelere nazaran dini dili kimliği ayırt etmeksizin saygı guyduğumuz için ırkçılığın çok düşük boyutlarda olması.
Çoğu batı ülkekerinde ırkçılık aşılması çok güç bir sorun.

östersunds mu büyük vardar mı

östersunds a en azından uçak kalkıyordu, vardar da traktörle ulaşım sağlanıyor.

jon snow u akşam yemeğine davet etmek

ona da gelir. adam ejderhaların, dotrakların olduğu adaya davosla gitti akşam yemeğine koşa koşa gelir.

kucak dansı yaptırırken sevgiliye yakalanmak

Bu hangi seviye üstaadd dedirtir.

başı kapalı erkek isteyen kız

Nerede şimdi öyle kızlar. Şimdi hepsi zengin iş adamı peşinde. Yazık.

orta dünya

Bir dwarf olarak yaşamayı gerçekten çok istediğim bir dünya. Sadece gerçek olma düşüncesi bile muhteşem bir şey.

yazarların ilgi duyduğu konular

Mitoloji.
Sadece şey demek istiyorum, gerçek olduğunu düşünsenize.

yeni nesil youtuberlar

Meraba arkaşlar bugün geta beş ananın amı mod oynuyoruz. Bakın ananın amı oldum ne kadar kıllıyım videomu beğenip paylaşmayı unutmayın.