bugün

entry'ler (467)

kaşar kızların ortak özellikleri

geneli alımlıdır. karslı olanı makbuldür.

uludağ sözlük

Merhaba sözlük, uzun zaman oldu. girmiyorum, girmeyeceğim de. bazen sırf sizin birbirinizi yemenizi görmek için gelip, aslında hayatım güzelmiş lan diyerek kendimi mutlu ediyorum. teşekkür ederim.

diğer şeylere gelirsek; hiç değişmemiş. halen kötü. her tarafıyla kötü. hala birbirini yargılayan insanlar, hala anket başlıkları, hala kendini troll sanan yazarımsılar...

tanım: ekşi sözlük bekleme salonu olmaktan kurtulamayacak, sözlük gibi görünün, 45+ yaş facebook profili benzeri anket sitesi.

iç anadolunun nuru olan şehir

iç anadolunun neresinde nur var lan, kurak, yağmur bile yağmaz dediğimdir.

16 kasım 2015 istanbul depremi

Kandilli verilerine göre marmara denizinde 7.7 km derinlikte ve 4.2 şiddetinde gerçekleşmiş olan depremdir. Ataşehirden hissetmediğimi de belirtmek isterim.

28 ekim 2015 bugün tv ye yapılan polis baskını

Biz zamanında dedik gelin, basın özgürlüğü, yarın öbür gün sizin de başınıza gelir, medya-basın özneleri birbirine destek olsun... Ama olmadı. Bu saatten sonra da ağlamaları falan hiçbir işe yaramaz. Başkasına olunca kapat gözlerini, kulaklarını, sana olunca da "nerde basın özgürlüğü, kimse bize destek çıkmıyor??"

Beklersiniz daha.

berkin elvan

hep yaşayacaksın. katillere inat, hep gönlümüzde olacaksın.

barikatlarin arkasi vatandir

Haklıyız, kazanacağız. Yoldaşıma bin selam.

yeditepe üniversitesi

an itibariyle rektörlük binası önünde ankara katliamını anmak için oturma eylemi yapılıyor. sayıları şimdilik az, ben yaklaşık 30 kişi gördüm fakat artacağı kesin. duyarlı insanların destek vereceğini umuyorum, buna ben de dahil tabii ki.

tanım: duyarlı bir üniversitedir.

uludağ sözlük

Ülkedeki çoğunluğun nasıl bir profilde olduğunu görebildiğiniz internet mecrası. Bu sıralar burası kan kokuyor, nefret dizboyu...

deniz gezmiş in cahil bir abazan olduğu gerçeği

Keşke okul okumakla, dil bilmekle adam olunsaydı...

1 2 3 4 5 6 7 ve 8 inci nesil yazarlar lokali

Selam, ben de bu gruba dahilim.

Tanım: dahil olduğum lokal.

6 ekim 2015 istanbul depremi

kandilli rasathanesinin sitesinde görünmeyendir. en son deprem 17:01 de izmit Körfezi açıklarında ve 2.2 şiddetinde olmuştur.

e reader

almak istediğin cihaz. kindle paperwhite 3 almak istiyorum. halihazırda çok güzel, çok kaliteli bir elektronik kitap arşivim var, yaklaşık 4000 kitaplık. para biriktiriyorum, sabırsızlıkla bekliyorum.

suriye iç savaşı

suriye hariç diğer bütün büyük güçlerin ve onların kuklalarının savaşıdır.

mühendislik okuyup dans kursuna gitmek

bunun bir farklı örneği benim arkadaşımdır. inşaat mühendisliği okuyan arkadaşım sırf farklı insanlar -aslında kız- görebilmek için okulun tiyatro kulübünde, iki senedir. adamlar oyun falan çıkarıyor, turneye çıkıyor. ortamını yaptı valla helal olsun.

yeditepe üniversitesi

dün change.org'da okulla ilgili sıkıntılarını dile getiren bir grup öğrencinin kampanya başlattığı okul. kampanya içeriği genel olarak derslerin kalitesizleşmesi, son gelen yemekhane-servis-okul öğrenim zamları, derslerin saçma sebeplerden dolayı kapatılması, sınıf kontenjanlarının normalin 2-3 katına çıkarılması gibi konular ele alınıyor. henüz 21 saat olmasına rağmen şimdiden 1600 imzayı geçmiş durumda. bayram süresince devam edecek olan imza kampanyası, bayram sonrasında ne gibi bir hal alacak merakla bekliyorum. ilgili kampanyanın linki için;

link

vurulup yerde yatan iki gence üzülmeyen insan

böyle bir yola girdiyse ucunda ölüm olduğunu da bilen gençlerdir. üzgünüm ama katılmıyorum. üzülmüyorum. rütbeli askere de üzülmüyorum, sonuçta onlar da ölüm olduğunu bilerek o işi yapıyorlar.

benim üzüldüğüm tek nokta ülkede böyle şeyler olması ve hiç istemediği halde askere gönderilen yirmili yaşlarındaki askerlerin şehit olması. işte buna çok üzülüyorum.

htc one m9 kullanan yazarlar

one m7 kullanıcısı olarak dahil olmadığım grup.

ırkçılar faşistler abazalar sözlükten gitsin

katıldığım öneri. ayrıca yazar alım politikasının acilen değişmesi gerekiyor.

ortadoğu ülkelerinin ortak özellikleri

cahillik. ayrıca yüksek doğum oranı.