1. ?.
  yeni çıkmış araba yarışı

  inceleme videosu
  http://uk.xbox360.ign.com...l;jsessionid=whab2loswj8d
  ... mhertalian
 2. ?.
  black rock ve disney in hazırladığı death race filmi tadında oyun. güzel grafiklere sahip ve bir tv programında yarışçıların birbirlerini tuzaklara düşürüp aynı anda da birbirleriyle yarışmalarını işliyor. henüz oynamadım ama hızlı gitmek, drift zinciri yapmak gibi aksiyonlar alttaki barları dolduruyor, bu sayede de oyuncu uzaktan kumandalı patlayıcıları aktive ederek büyük patlamalar yaratıyor ve rakipleri saf dışı bırakmaya çalışıyor.
  ... notrinova
 3. ?.
  (bkz: blur/#8251073)
  1 ... notrinova
 4. ?.
  Kullanabileceğimiz araçlar da çeşitli gruplara ayrılmışlar. Piste ya da kendi stratejimize göre araç seçmek en mantıklısı olacaktır. Spor arabalar çok hızlı araçlar olduğu kadar çok da dayanıksız oluyorlar. Muscle araçlar ise spor arabalara nispeten biraz daha dayanıklı ama daha yavaşlar. Son olarak kamyon grubuna dahil edilebilecek araçları kullanabileceğiz. Tahmin edebileceğiniz gibi bunlar çok dayanıklı araçlar fakat oldukça yavaşlar.

  Bir kuleyi ya da uçağı, başkasının kafasına indirmek ve bunu müthiş görsel efektler eşliğinde yapmak büyük keyif olsa gerek. Bu kuvvetli saldırıları sadece düşmanları yok etmek için değil, kendinize pist içerisinde kısa yol açmak ve avantaj sağlamak için de kullanabileceksiniz. Yapımcılar bu yüzden özellikle patlama ve duman efektlerinin üzerinde çok fazla duruyorlarki ilgi çeksin dimi ama.
  1 ... mertoluk
 5. ?.
  flatout tarzı aksiyon-yarış oyunu. flatout'a göre otomobil ve çevre modellemeleri çok daha modern. efektler şahane. ilginç bir yanı var; hız göstergesi yok oyunda. birincil amaç rakipleri wreckedlemek.
  ... dembedem
 6. ?.
  alice in wonderland tadında oyun. arcadenin de bir adabı var mına koyim.
  ... bleedingmoon
 7. ?.
  sürüş keyfini sanal olarak elde etmek için değil ama etkiliyici patlama ve çarpma sahneleriyle heyecanlanmak için birebir olan değişik tarzdaki araba yarışı oyunu.

  death race'den epey bir esinlenilmiş.

  tek kötü yanı çakma araçları.
  ... comengineer
 8. ?.
  hız göstergesi yok. ucundan da olsa harita benzeyen herhangi bir gösterge de yok. araçlar çakma evet. ama drift olayını hayvansal derecelerde abartmanıza imkan veriyor. kıyaslama sevmem ama blur den daha fazla oynadığım hoş oyun. blur ün menüsü şişirip patlatır orası ayrı.
  ... zangief
 9. 0.
  baştan sona kadar 1. götürdüğünüz yarışı son saniye içinde 8. bitirme ihtimaliyle adamı fitil eden oyun.

  adaletsizlik hiç bu kadar keyifli olmamıştı.
  1 ... brazzers daki kel adam