bugün

bir yazar. benim o.

kurbağa gibi bişeyim abiler ya. kuyruğum var boyum kadar ama fare değilim. keşkem bari fare olsam.
insan olmayı bekleyen, sahip manita bulsun diye ilanlar veren bir spermim ben işte. yaklaşık 1 sene önce başladı bu
hırslı mücadelem. yanlış okumadınız. normalde şimdiye bir peçetede oluşumunu tamamalayamadan ölmüş olmam gerekirdi.
ama ben tutundum testis duvarlarına penis duvarlarına insan olayım diye.hep müstakbel anneme kavuşacağım günü bekliyom.
sizler gibi insan olup iii5lerden ii7lerden ttntlerle yazmak isterdim falla. ama şimdilik testisnetle idare ediyom.
heyt bee ne sandınız buralara da teknoloci geldi olum. bizim burada fehmi abi var o işletiyo. çok kazıkçı piç. hepimizi
kerizliyo ipnetor. bende insan olmak istiyom böyle kaslı veya memeli falan işte. inşallah erkek olurum ya. kadınlarda ve erkeklerde
meme falan varmış böyle sivrili ıy iğrenç ama olsun sütyen takıyolarmış. falla burada hepimizde meme olduğundan hangimizin erkek
mi yoksam beybi mi olacağı kesin diil.

ama bende insan olup daha büyük memeli olmak istiyom. bide kaslı olmak böyle patlıycak gibi. sözlüğü satın almak istiyom.
Bir insan niye böyle bir nick seçer? Neden bu konudan trollük yapar? Neyin kafasını yaşıyor?
Merak ettiğim 11.nesil yazar.
insan olmaya aday bebek.
Her gördüğümde "sikem bebek" şeklinde okuduğum ve güldüğüm nick.
tam bir melek, seri artı veren bir dost.
hayırr! o bir sperm. henüz insan olamamış bir beybi. sonra belki melek olabilir yane.
yapiom,gitcem, gelcem, yane ve daha nicesi.
nasıl yazar oldu şaşırmamak elde değil.
öperim abi yaaa. valla bak söz heppinizin elini öpjem olum.ama sahip manita bulmalı önce.
sahiplenin beni. insan yapın yaaa.
(bkz: tibbers)babam galiba.

(bkz: frappucino) bu da annem olcak.

oley amq.
henüz insan olamamış sperm.

o yüzden yaşım yok abijim. delirtme beni kas yaptım döverim.
troll diyenler olmuş. hıh ne trollü be insan olcam olum ben. kuklası falan da deilim ben kimsenin.
(bkz: kahpe soyun dölü)
(bkz: ele vermiş seni)
(bkz: nice yıllar boyu)

hoşgelmiş koşuştursun.

ayrıca, kırmış kalbini isimli parçadan sözler. bence yakıştı.
görsel
ilk kez bu kadar uzun yaşayanını görüyorum.
ahahahahah. eğer yeni freddie mercury gelecekse gelmeyeyim ben olum. ahahahaha
kendine spi diyen komik yazar.

Hoş gelmistir ne diyelim.
kendisine spi demeyen sperm. yalan abiler inanamayın buna. ben kankim hepcana spi dediydim. yanlıiş anladı feyzoblack.
tamam ya! atmıom mesaj mesaj. ahaha. ikisi de aynı oldu. tıpkı testis gibi.
Bir anda Sözlüğün içine öyle bir daldı ki bu şahıs. Sanki yıllardır yazar. Kesin başka Sözlükten geldi. Tecrübeli bu kesin tecrübeli. Hangi Sözlükten geldin gardağğş?
hey yaaa. halen diolar benim gibi minnak bir sperme yok şunun kuklası felan. olum baksana sen bi bana. kimsenin kuklası felan diilim bikerem. olum bak kas yaptım çok pis döverim heee. adam olun ya abijim.

bir bebek. ama insan olcak.
(bkz: insan olacakken direkten dönmek)
(bkz: ulan bir insan olayım)
(bkz: acil anne aranıyor)
(bkz: seksi bir insan olacağım bir gün)
(bkz: hayat geçer mi böyle)
(bkz: neden pipim yok)
(bkz: erkek mi olurum kız mı)
(bkz: insan olacağı günü bekleyen sperm)
(bkz: prezervatif kullanan kalleş baba)
Bu ne lan böyle nasıl bir yazardır bu.
bildiğiniz yazardır.

ne sandınız beni? jelibom felan mı? kaslıyım ben olum çok çalıştım. hatta bugün 365 tane sperm parçaladım lan kaslarımla. siz olm lan neyin kafasını bu hayırdır abijim?
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
lookin'in fake hesabıdır. açık ve net.