1. 1.
  Tim ve Daisy adlı iki karakterin Marsha Klein'ın evinde bir oda kiralamalarıyla başlayan maceralarını ingiliz usulu mizah ile harmanlayan kral dizi..maalesef iki sezondan ileriye gidemedi..
  Başrollerde Simon Pegg ve Nick Frost oynamaktadır..
  (bkz: hot fuzz)
  (bkz: shaun of the dead)
  ... fecimen
 2. 2.
  Popüler kültür göndermeleriyle dolu olan bir ingliz komedi dizisi,bir televizyon yapımı.Hot Fuzz ve Shaun of the Dead gibi filmlerde altımızı ıslatmamıza neden olan Simon Pegg,Edgar Wright,Nick Frost üçlüsü yine bulunmakta,aynı zamanda prodüksiyonda hem yazar hem oyuncu olarak bulunan Jessica Stevenson da dizide yer alıyor.2 sezonu ve toplam 14 bölümü olan yapım,bir apartmanda yaşayan çizgi roman sanatçısı Tim,bağımsız yazar Daisy,Modern sanat yapan garip adam Brian,apartman sahibi ve kızıyla problemleri olan Marsha,Tim'in silah meraklısı arkadaşı Mike'ın yaşadıkları ve yarattıkları komik olayları anlatıyor.Dizinin ülkemizde yayınlanması neredeyse mucize olacağı için dvdlerini edinmeniz sizin için daha kolay olur.
  1 ... piper
 3. 3.
  ingiliz soğuk espirisine mükemmel örnek olan dizi, çünkü bu ingilizlerin komik olmayan komedisinin biraz güldüren nadide eseridir.

  ayrıca abd yapımı bir çok diziye ilham vermiştir, acayip bir çelişki var ama daha çözemedim lan.
  -1 ... alchemist
 4. 4.
  ilk sezonun 6. bölümünde bir disko sahnesi vardır ki, club sahiblerine ders niteliğinde gösterilmelidir. bir mekan bu kadar eğlenceli olamaz.
  ... ayvirsin
 5. 5.
  simon pegg ve edgar wright'ın mükemmel yapımıdır . hâlâ arşivimde bulunur , bilgisayarımda hazır olarak bulunur , art adlı bölümünü milyonlarca kez izlemişimdir .

  skip to the end adlı spaced belgeseli indirilip , izlenilesidir .
  ... ucan yeopchagi
 6. 6.
  Amerikalılar tarafından çakmasyonu yapılmaya çalışılmışsa da elde patlamıştır.

  (bkz: Bunu yapan bunu da yaptı)
  (bkz: shaun of the dead)
  (bkz: hot fuzz)
  ... david brent
 7. 7.
  ingiliz komedisine aşina olmayanların asla izlememesi gereken dizi. ev arkadaşları olarak hep beraber izlemeye başladığımız, sadece bir arkadaşımın katıla katıla güldüğü ve benim esprileri anlamadığım için aptal olduğumu düşündüğüm dizidir. ayrıca imdb puanı 9.3'tür.
  ... travisti
 8. 8.
  ingiliz dilindeki ince zekaya dair bazı kalıntılarında olduğu muhteşem dizidir,sırf jessica için izlenir.sevmeyenler de recep ivedik tarzı şeyler bekliyor herhalde.
  ... uncle sam
 9. 9.
  aralarında en komik karakter tyres o'flaherty dır.
  ... cuqqa
 10. 10.
  güzel bir aerosmith parçasıdır. ancak nedendir bilinmez nirvana'yı andırır. yazar açısından hep böyle olmuştur bu. olsun o da güzeldir.
  1 ... bayvathek