1. .
  nadir sözlük yazarının gerçekleştirebileceği durumdur. rituelleri ağır zaman isteyen bir iştir. teorik olarak su sekilde gerçekleştirilir:
  1- önce intihar sebebi bulunur. bu madde zaten en kolayıdır. sizi bu duruma getiren uygulama ve entryler zaten bu olaya başlamanıza neden olur.
  2- öncelikle ben butonundan son girlen entryler ayrı pencereler halinde acılır ve teker teker silinmeye başlanır. bu maddenin zorluk derecesi girdiğiniz entry sayısıyla doğru orantılı olarak artar veya azalır. bu işlem en uzun boyutunu oluşturmaktadır. eğer sizin de 400 civarı başlığınız ve 430 kadar entryniz varsa yaklaşık olarak 1.5 ila 2 saatinizi alır.
  3- entry silme işlemi tamalanırken izmaritleri sayarak 8-10 tane sigara içtiğinizi görürsünüz. kültablası artık koku yapar ve onu döker gelirsiniz.
  4- bu arada tuvalete gitme isteğiniz depreşir. aradan o işi de çıkartırsınız. bu durum yasanan intihar etme sürecinin en rahatlatıcı anıdır. zaten başka da böyle bir rahatlama anı yoktur.
  5- daha sonra kendiniz ve olursa eğer ileride bu durumu gerçekleştirecek yazarlar için bir başlık acarsınız. ilk entry sizin olacağından ve o entry silinmeyeceğinden dolayı en dikkatlisinden kelimeler seçerek süreci yazarsınız. bu arada kültablasının boş kalması bazen sinir bozar siz de bir sigara daha yakabilirsiniz.
  6- entry yazma işlemi bittikten sonra gelişen süreç içerisinde sizi dinleyen modaratör insana da bir teşekkür etme ihtiyacı hissedersiniz. ki bu onu bu insani yönüyle diğer entryi okuyacaklara da tanıtmak amacıyla bir borçtur. * *
  7- yazdığınız yazıyı tekrar gözden geçirirsiniz. kendi kendinize emin misin? diye sorarsınız. içinizdeki sesi beklemeden de alt tarafta görünen ekle butonuna basarsınız. ve artık sanal dünyadaki yazar sıfatını bırakır, okuyucu olarak hayatınıza devam edersiniz.

  az önce bu anlatılan intihar işlemi tarafımdan yerine getirilmiştir diyerek de not düşersiniz.

  edit: son anda kalan entrysiz 29 başlığı görür, insanların da actığınız kimi başlıklara yazılar yazdığını görürsünüz. ve sözlukten ayrılırsınız.
  2 -2 ... mrym
 2. .
  (bkz: saçmalamak)
  1 ... gerko
 3. .
  (bkz: saygı duymak)
  -1 ... dave mustaine
 4. .
  son başlıklara bakılırsa sozlukte intihar ederler mi bilmem ama sozlukten ölüm şeklini seçip intihar olayları edenler olacak sanırsam,herhalde,galiba.
  (bkz: sözlükteki intihar eğilimi)
  ... zapllp