bugün

gelir gelmez donuz listeme girmeyi başarabilecek kadar başarılı yazar.
Her nefis gibi bu yazar da ölümü tadacaktır.

Allah hidayet nasip etsin.
hoşgeldin.

(bkz: mevlana)
yolda görürsem saçını kesicem amk ne saç varmıs adamda anlatıyorda anlatıyor. benimde saçlarım uzun gel kapısalım amk
galiba liseden mezun olmus ve saç sakala artık karısan kimse olmadıgı icin 2 3 ay sacını uzatmıs onun artistliğini yapıyor.yinede sevdim keretayı .
(#21655323)
(#21654698)
metrodaki kızlara kafayı takmış yazar.

adam sapık katil, metrodaki kızlar dikkat edin.

edit: (#21660510) ben diyorum abi..!
10. Nesil kel, aynı zamanda Troll yazar.

Hayal dünyasında bu kadar çok saça vurgu yaptığına göre saçı erken yaşta dökülmüş ya da hiç olmamış.

Sözlük Hikayelerinde uzun saçlı kahramanı oynamaktadır kendileri.
+ mahmut abi sonsuzluktan geldim diyor bu.
- sokturtmasın şimdi sonsuzluğuna.
akli dengesi bozuk yazardır. Allah c.c hidayet versin.
herkese laf atayım da namım yürüsün yazarı.
Sakin ol evladım. Şöyle bir otur soluklan. Beynini kullanmadan konuşma yani.
sonsuzluktan geldiğini iddia eden, haşa allah' ın sıfatıyla sıfatlanmaya kalkışan, terbiyesiz troll.
şu sıralar sonsuzluğa yolculuk yapan yazar. kesin kel lan bu. böyle dalgalı saçlar, savurmalar, kadınların görür görmez etkilenip dudaklarına yapışması falan. ilginç; ama eğlenceli. tebessüm ettiriyor ya, o yeter.
not: güzel kardeşim, eğer kelsen ve bundan utanıp bu yüzden böyle entryler giriyorsan üzülürüm. ama değilsen ve iş gırgırsa benim açımdan başarılısın.
seksi olmasının uzun saçlı olmasından kaynaklandığını düşünen yazar * kimin çocuğuysa yazık la.
yazar değil.
Troll değil.
(bkz: ne lan bu)
dirilmiş olması muhtemel yazar. zira sonsuzluk denince akla başka yer gelmemektedir.
(bkz: sonra bir ışık gördüm)
onuncu nesil çıtır yazar.
saçlarını düzleştiren yazar.*
sözlüğün gereksiz yazarlarından biridir.
Anlattığı hikayelerde kukla özentiliği hissettiğim yazar. Dili fena değil ama bişeyler eksik gibi.
(#21721022)amerikan dizisi izler gibi oldum.

--spoiler--
tanrı bu sefer benimleydi..
--spoiler--
daha ölmemiş olan nesildaş yazar.
"sonsuzluktan geldim" nereden geldin bilemem ama sonsuzluga gidecegine inanıyorum.
her şey kotumukediserafettin içindi. senin için bin uçurtma olsa yakalarım.
türümüzün medar-ı iftiharıdır.
yaşı küçük olduğundan küfür etmeye kıyamadığım yazar.