bugün

Dinozor dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına dönmüştür. Dinozor kürkü accayip pahalı bu arada.
(bkz: uludağ sözlük te kartlar yeniden dağıtılıyor)

girdiği son iki entry ile "o" olduğunu hemen anladım.
görsel

başka kim sevgili ve veda hutbesi başlıkları arasında korelasyon kurabilir ki?

edit:
hemen de çaylak olmuş.
ah be abi, gelir gelmez "hesabı dostum açtı entryleri o girdi" dersen çaylak yersin tabi.
gelir gelmez çaylak olması kafalardaki bütün şüpheleri gidermiştir. sanırım herkes o olduğunu anladı.
Denver ne kraldı ya.
hani sarı civciv?
dede olduğu söylenemez, söylenmesi teklif dahi edilemez. evet.
görsel
Ifşa zamanı.

görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/41170780/
--spoiler--
ama biraz iyi oldu iki üsteki iftiracı otostop çocukları bu iddialarını ispat etmezlerse onlara çok ağır küfür edeceğime emin olabilirsiniz
--spoiler--

burada bana cevap hakkı doğmuş...
öncelikle ben ne demişim bakalım;
"hani sarı civciv?
dede olduğu söylenemez, söylenmesi teklif dahi edilemez. evet."

sarı civciv'i takip etmediği için dede olamaz demişim. peki bu iddiayı niye ortaya atmışım? cevabı da şu görsellerde;
görsel
görsel
bu görseller dede'nin önceki nickinin nick altında süpermen'in entrysindendi. süpermen sürekli entrylerini sildiği için entry içeriği yok ama galerideki ssler duruyor.

bunun dışında şöyle de bir entry var bana ait yine bu sarı civciv'le alakalı;
http://m.uludagsozluk.com/e/41023039/

peki dede üstte başka ne demiş?

--spoiler--
bir dostum benim adıma hesap açıp entryleri girmiş bende sonradan haberdar oldum.
--spoiler--

e dede ben "bu dede değil" derken iftira atıyor demişsin ama aynı entryde beni haklı çıkarmışsın nicki senin açmadığını söyleyerek.

bu saatten sonra yapılacak tek iş kalmış; sarı civciv'i follow etmek. git kızın profiline de takip et hemen. evet.
gençlik ve spor bakanı da hiç korkutucu gelmiyor ki birader. ne bileyim bir içişleri bakanı olsa, bir adalet bakanı vs olsa tamam da. spor bakanı sonuçta yani, ne bileyim.

takımdan ayrı düz koşu cezası mı verecek, sırıkla uzun mu atlatacak ne yapacak yani?

insan akrabasını seçemiyor işte.

şaka şaka. saygılar, hürmetler.
http://m.uludagsozluk.com/e/41185632/
--spoiler--
kardeşim sözlüğü boşver bu gece.
--spoiler--

işte o zor. dede kaç günlük çaylaklık cezasından yeni çıktı. uslu uslu durmak olur mu? olmaz elbet. evet.
Acilen Haddini bilme, adap usûl dersleri alması gereken, yaşı başı kemale ermiş kişisidir.

An itibarıyla şuurunu kaybedecek òlçüde bir atak geçirdiği kanaatindeyim.

Hiç hoş değil, hem de hiç!
Sakin olun dinazor efendi!
Son ates fışkıran dinozor olmali.
Son olduğunu düşünmediğim dinozor.
Dinozorlar ölmez.
bunu alın buradan.

(img:#1818398)
"Kim beni çaylak yapacak göreceğiz" demiş ve çaylak olmuş abimiz.
görsel

Valla helal olsun adam geleceği görmüş resmen.
Bugünkü altılı ganyanda 2 tane tek söylesene emmi.
çaylak olmuş bitanesi.

"kim beni çaylak yapacakmış görelim" demiş.

görmüş.
Millete ana bacı söverse çaylak olur tabi.
Hiç öyle 45-50 yaşında olduğuna inanmıyorum. 50 yaşında adam böyle boş işlerle uğraşmaz.

Edit: 60 yaşında olduğu iddia edilen özel mesaj aldım. Allah başka dert vermesin, ne diyeyim.
Yetişin amcalar çıldırdı.
Dedeye sahip çikmayalim.
Yetişin Emmi'ye yürüyorlar.
Ulan yukarıda üşenmedim .. Hepsini okudum..

Herkes herkesi ifşa eder gibi..

Yok o onu takip etmiş yok o onun nick altına girmiş...

Uludağ sözlük değil 0 12 benetton mübarek...

Ne kadar ispiyoncu varsa toplanmış...
Hah şimdi atechso'yu hoplatsın da gülelim hepbirlikte.
Noldu la ateço adam çaylakken arkasından konuşuyordun?
Sözlük ofisine gelince ilk seni alacakmış kucağa.

Ayrıca bir de dede çaylakken titanik ipnesi "özledim teninin kokusunu özledim" falan yazıyordu.
ankara'da iş bulamayınca demek.
Dedeye sahip çikmayalim.
Benim dedemin tuşlu telefondan başkasını kullanamıyor oluşunu bildiğimden böyle dedeler bana hep garip gelmiştir. Dedeler çok sosyal ağlarla içli dışlı olmamalı bence. Yanlış anlaşılmasın. Dedelere sahip çıkma babından şeyettiydim.
55 yaşında, henüz torun torba sahibi olmamış sözlük ergenine dede deyip durmayın yalakalar.