bugün

Boşver bilmesen daha iyi.
neden bugün böyle anlamadım..bu mudur..şehit haberi veya az bi ortalığı galeyana getirecek haber yoksa sözlük batak mı yani..
(bkz: evet bu)
Bugünki başlıkların çoğu vajina'lı olan frame.
(bkz: siktiniz Formatı)
modu değiştir düzeliyor.

birde indirmeye de çok lüzum yok zaten.

ismi değişmelidir. sol frame değil çöplük olmalıdır.
Ne ararsan var. Yok mu arttıran?
Anarşiktir.
ağzına kadar milli takımla dolan framedir. ee ama olsun bi zahmet amk 7 senelik acı var içimizde.

(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
11. nesil yazarların ne olduğunu bilmediği bir kavramdır.
elektrik sayacı gibi başım döndü. 3 dk da bir değişiyor. bu ne lan böyle.
şu an siyasetten başka bişey bulunmamaktadır.
alttaki adam karisini dovuyo o kadar sinirlendim ki bisi de yapamiyorum, dislerimi sıkmaktan ellerimi sıkmaktan basima gozlerime agri girdi. hemen buraya geldim (bkz: kadına şiddet) e bu igrencligi yazayim diye, amk sanki benden baska herkes eglenio gibi,

basliklarda; yok sozluk kizlarinin ayaklari yok erkeklerin fotograflari yok bilmem kimin siki, yok bilmem kimin ami

daha da bi sinirlendim cunku hicbiri komik degil eglenemiyorum bile onu gectim kafa bile dagitamiyorum onu da gectim dunya neden bu kadar igrenc!
yine her zaman olduğu gibi kızlardan geçilmeyen başlıkların bir yaprak gibi oradan oraya savrulduğu ve bilimsel bilgilerden yoksun kalmış framedir. insanların kızlarla alıp veremediği nedir anlayabilmiş değilim. birinin buna dur demesi lazım.
Işık hızıyla ilerliyor mübarek.
Lütfen bilgi içerikli entry girin arkadaşlar.lütfen.
bazen tarifi zordur. ama şöyle tarif edilebilir.

"sikecem yapacanız işin yaa amına sokarım ya! hayvan gibi şi yapıyosunuz ya. valla bi tepik vursam hepinizi yuvarlar atarım ha. ayı gibi giriyosunuz ya. kimi ağza giriyo kimi burna giriyo."
an itibariyle inci sözlük uludağ sözlükten bence daha kaliteli başlıklar ile işi yürütüyor. belaltı muhabbeti baymıyor mu anlamıyorum.

sol çerçeve.
bugün yazar isimlerinden başka bokun görülmediği sözlük zımbırtısı.
mobilde, solda değildir.
Sürekli söyleyesim geliyor. Çok sempatik geliyor bana; sol frame. içinde "sol frame" geçen bir sürü cümle istiyorum be.
(bkz: sol frame akıyor hocam).
Saçma sapan bir isimdir. Evet.
inci sözlükte sol taşak diye adlandırılan şey.
ekşi sözlükteki gibi bir başlığa tıklayınca sabit kalması gereken ve elle yenilenmesi gereken sözlük bölümü.

ulan zall her boku düşünüyorsun bunu düşünmüyor musun?

bir şeyi okumak ve acaba ne demişler diye aşağılara doğru inerken bir başlığa tıklıyorsun, cart yenileniyor. hevesin kaçıyor filan. bırak ben istediğim zaman yenileyim şu dangalağı. sonra okumak istediğin sayfayı aramak için didin dur. ya da kapat çık git. ikinci seçenek daha cazip.

yani zall ın bu konuyu ciddi ciddi artık düşünmesi gerekiyor. hiç mi fark edilmiyor bu embesillik anlam veremedim.
(bkz: yanıyorsun fuad abi)
Genel konuları;

-Kürt,
-1.60 boyundaki kız
-Din
-Akp

Olmak üzere dörde ayrılan kısımdır.