bugün

son güncellemesiyle sıÇmıştır.
Güncellemeden sonra silmek farz olmuştur.

edit: arkadaşlar düzeldi.
Facebook da birisi id sini paylastiktan sonra merak edip indirdigim android uygulamasi. Ne ise yariyor hala cozebilmis degilim, gerzekaliya anlatir gibi anlatacak birisi varsa yesillendirsin lutfen.
meme atmak icin idealdir.
geçen gün bir hatun snapchat yapalım mı demişti. Bende anlamini bilmediğim için snapchat sevmem demiştim. Meğersem kız bana fotoğraflarını atıcakmış.şimdi öğreniyorum. Ah ulan snapchat.
ingilizce bilmeden her yere ingilizce bir şeyler yazan arkadaşlarıma, ingilizce bir iki şey karalayıp yolluyor. Google translate gir de anla da uzun iş hepsi mal oluyor efendim. Kimlik belirleyen über program.
kendini gerçekte olduğundan 2 kat daha yakışıklı-güzel gösteren programdır.
Şebeklik için en ideal yer. Seviyoruz napalım.
tam indiriyordum ki hiç arkadaşımın olmadığını farkettim.
Arkadaş edinme açısından güzel ve delilerle dolu.
resmi sitesinde günlerdir çökme olan sitedir.telefon değiştirdiğim için otomatik giriş yapmayınca bütün şifrelerimi denedim ancak giriş yapamadım.şifre unutma dalgasına geldim ve sayfa açılmıyor.o kadar kullanıcıya ve paraya rağmen ne tırt bir uygulamaymış lan dedirtti.
Video özelliği sayesinde bir arkadaşımın bana iki sezon aşk-ı memnu çektiği uygulamadır. Güldürür, eğlendirir, yakın arkadaşlarla güzel vakitler geçirtir lakin vakit kaybıdır.
Bir türlü sevemediğim, adam bana fotosunu çekip üstüne naber yazınca ne yapacağımı bilemeyip çamaşır sepetini çekip iyidir senden naber yazdığım günden beri mesaj gelmeyen uygulamadır.
Ay bu da neymis boyle diyip yukledigim ama cozemeyip geri sildigim uygulama. Galiba nedeni rehberimdeki sadece 4 kisinin uygulamayi kullaniyor olmasi. Bizim cevrede pek populer degil galiba.
Turkiye'de fazla kullanicisi olmayan aplikeysin. Toplasan 20 aktif kisi var snap rehberimde yahu. Ben de yokluktan survivor taner'le snap'lesiyorum ne edeyim.

görsel
Sevgilimin telefonundaki fotorafta snap atin yaziyordu. An itibariyle arastirma calismalarina baslamis bulunmaktayim..hic desteklemedim sozluk halki yuklemeyin.. siddetli gecimsizlige yol aciyor..
Selfie ile mesajlasma programidir cok guzeldir cok da iyidir.
gece gece korkunçlu selfieler çekip arkadaşlara gönderilen programdır.

korkutur. tısssssssssssssssssssss.
Uzakta olan arkadaşınızı en yakına getirme programı. Ama bunun sevgili olayı var... at bakalım mekanı e eski fotoğrafta atamazsın, hahahaass... evet arkadaşlar sevgili edinince hemen kapatın veya bırakın.
Hiç hayatımızda yokken birden gereklilik olabilecek başka bir sosyal iletişim şeysi. kullanıyor muyum, gayet tabi.
10 sn de silinen fotoğraf gönderme sosyal medya aracı.

yabancı bir kız dadandı, orasına burasına bişeyler koyup "sexy!", "hot!" gibi ibare ekleyerek gönderip duruyor, hayır cevap ta vermiyorum. yüzsüzlük diz boyu, şimdi ben ona kaslı ve adeleli vücudumla fotoğraf göndersem sapık derler.
bir türlü sevemedim ben bunu.
ha kullanmıyor muyum kullanıyorum.
ama böyle bi eğreti bendeki yeri.

yaz günü içilen sıcak, acılı tarhana gibi.
Phantom of snap tweak'i ile kullanilirsa gonderilen fotograflara istediginiz kada bakabilirsiniz ve bir cok ekstra ozellige kavusmus olursunuz.
Çektiğiniz fotoğrafı Makaimum 10 saniye gösteren sosyal iletişim uygulaması.

Aldığımız ekran görüntülerinden karşımızdakinin haberi oluyormuş ya la.
Oldukça eğlenceli bir uygulamadır.