bugün

arkadaşlarla fazla ileriye gidilmemesi gereken uygulama. sonra 1 saniyelik fotoğraflar atabilirler. tabii fotoğraf 1 saniyede silinse de, gördükleriniz bir ömür unutulmayacak cinsten olabilir.
Bir türlü kullanmayı öğrenemedim . Teknoloji özürlüsüyüm .
atılan snapleri screenshot yapıp daha sonra bakıp bakıp gülmenizde fayda var. Ama screenshot yaptığınızda karşı tarafa bildirim gidiyor unutmayın.
arkadaş arayanların bana ozelden nickini atabileceği uygulama.
bir türlü hesabımı silemediğim uygulama. silinmiyor lan dönüşü olmayan yol gibi.

not: bileniniz bi mesaj kutumu yakarsa çok iyi olur çok ta güzel olur.
Baya baya vasıfsiz bulduğum appsdir. Kim ne bokuna yazmış bu programı bilmem.
"Atın nicklerinizi ekliyim" demem ile gelen arkadaşların çok da memnun kaldığı uygulamadır. Tanım: Nefisli fotoğraf gönderme uygulaması.
bağyan ve kürt olmayan yazarlarımızdan nicklerini beklediğim uygulama.
En soğuk arkadaşla bile samimi olabileceğinizi gösteren uygulama. Ancak resim çeker bi kullanıyorsa kullanmasın daha iyidir...
Size gelen mesajda ismin yanındaki kırmızı kutucuk eğer doğum gününüzse hediye paketi şeklinde olan gülümseten uygulama.
markasiz kullanıcı adıyla yer aldığım çılgın oluşum.
Hala anlamını cozemedigim garip bir Application.
bir işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim, kullansam acaba seviyem düşer mi diye düşündüğüm uygulama. zira kullanan arkadaşlarımla pek arkadaşlık etmiyorum*. 10 dakikalık bir deneme yapacağım, umarım hata yapmış olmam...

korkuyorum arkadaşlar, çok korkuyorum...
bizim toplumumuzda fazla yaygın olmayan ama yavaş yavaş yayılan uygulama özellikle ecnebiler çok sever ve kullanır bunu velhasıl kelam uygulama güzel karşılıklı fotografla mesajlaşabilirsiniz yada yazılı olarak mesajlaşabilirsiniz, iyi arkadaşlarda edinebilirsiniz şuan abd' den, norveçten, danimarkadan bikaç kişiyle tanıştım güzel, güzel very good very very good.
çok gereksiz ve gerzekçe bir uygulama.
Bi ara indirip sildiğim program. Tipsizlere veya beyinsizlere bir umut ışığı olabilir.
3 kere indirip,anlamadığım ve şuan tekrar sildiğim uygulama.
screenshot alanların acımadan silindiği uygulama. ben senin 31 malzemen miyim lan?
kör cahillerin kullanmayı bile bilmedigi uygulama siz girin twitter dan twit atın hadi.
whatsapp ve twitter gibi platformlardan çok daha zevkli olan sosyal uygulamadır. kullanımının daha zor olduğu düşünülmektedir. (bkz: bence daha kolay)
kullanımı çok kolay olan ve gizlilik temelli platform.
memeler falan.
Ekran görüntüsünün çatır çutur alınabildiği programdır. Sadece karşıya bildirimin gider.
ekran görüntüsü almak çook zordur, ama başarırsanız da karşıya bildiriminiz gider.
anlık paylaşımların yapıldığı eğlenceli uygulama.
edit:snapp me betus-s