1. 1.
  amerika birleşik devletleri'nde ve avrupa'nın pek çok yerinde insanların heyecandan götünü tavana vurduran rollercoasterlara sahip eğlence parkları zinciri.
  ... riggo
 2. 2.
  new jersey'dekinde açık bir hayvanat bahçesi ve water park da bulunan kocaman lunapark. bir ucu açık batman&robin rollercoaster'ına binmeden önce tepeye en yakın durduğu yer birkaç kez iyice denenir. (ya fırlar giderse oradan)
  ... caty blake
 3. 3.
  gurnee - chicago'da da bir subesi bulunan yaklasik 60000* kisi kapasiteli eglence parki.temmuz basi gibi yuksek sezonu* yasayip,orda calisan gurbetci turkleri canindan bezdirir efenim.ayrica (bkz: work and travel)
  1 ... pek yaratici deilim
 4. 4.
  $öyle bir internet sitesinden herbir $eye ula$acaginiz park. http://www.sixflags.com/national/index.aspx **
  ... sylviaplathh
 5. 5.
  flash pass cardiniz olmadan bir hiç oldugunuzu yüzünüze çarpan uzun kuyruklara sahip * gözümün önünde dünyanin en hizlisi ve en uzunu denilen kingda ka adli oyuncagin(!) 2 kere bozuldugu insanlarla birlikte tepeye çikamadan geri döndügü ve saatlerce beklememize ragmen hadi anam park kapandi dedikleri için binemedigimiz, ba$ka bir oyuncaginsa insanlarla birlikte tepede kaldigi ve teknisyenlerin bilmem kac metre yukarda insanlarin merdivenlerden a$agiya indirdigi sacma sapan amusement park. roller coasterlara binerseniz ve ba$iniza bir $ey gelmezse süper zevklidir o ayri.
  ... sylviaplathh
 6. 6.
  amerika'da onbir ayri eyalette bulunan dunyanin en buyuk eglence parki zinciri.

  saatleri:
  hafta ici = 11:00 - 20:00
  hafta sonu = 11:00 - 22:00 *water parklari hergun istisnasiz 19:00 da kapaniyor.
  ... penguu
 7. 7.
  work and travel yapanların en sık tercih ettikleri yerlerden birisidir.
  1 ... muhasebeye giris
 8. 8.
  Belçika'daki ayağında pek muhteşem atraksiyonlar ve aquapark mevcuttur.
  1 ... sako
 9. 9.
  insanların çılgınca eğlenmek amaçlı gittiği baş döndürücü,kusturucu hatta * öldürücü oyuncakları barındıran eğlence parkı...
  ... habis
 10. 10.
  newyork tan otobuse binmeden 53 dolar veriyorsunuz kisi basi ve bu paranin icine gidis donus ve ordaki bilet paraniz dahil oluyor. king da ka ile el toro ya binilmeden donulmemesi gereken bir yer.
  king da ka 120 metre yukari cikiyor ve 200km hiza 3.5 saniye ulasiyor. gaet heyecan verici bir yer. ozellikle hafta ici gidilmesini gerek aksi takdirde cok kalabalik olabiliyor. eger hic bir zaman sira beklemeyeyeim diyorsaniz ozel flash cardlari var bununla ayri bir siradan en one gecis saglaniyor. kapilatizmin nimetleridir.
  -1 ... arbeitmachtfrei