bugün

sinemaya büyük bir hevesle girildikten sonra hayal kırıklığı yaşatan filmdir. Ilk arada tekrar filme girmemek üzere olay yerinden kaçılır.

(bkz: vesaire vesaire) kaç sene oldu gideli ama şimdiye kadar izlediğim , (yarısını izlediğim desek daha doğru olur) en berbat film.
çoğu türk filmidir. her seferinde bir şans verip gidersin ve pişman olursun. zaten 2 gün sonra televizyonda çıkacağı için hayal kırıklığı, hayal kırıklığı.
(bkz: paranormal activity) altıma sıçmıştım amk. bir de salon boştu.
(bkz: evim sensin)
(bkz: bana bir soygun yaz)
(bkz: dağ)
(bkz: maskeli beşler ırak)

çok üzüldüm ben bu filme para verdiğime sözlük. *
şahan'ın tüm filmleri.
(bkz: aşk geliyorum demez)
(bkz: recep ivedik)
(bkz: amerikalılar karadenizde 2)
sanctum. onlar orda boğulurken ben de salonda boğulmuştum..
amerikalılar karadenizde.
Celal ile ceren...film demeye utandigim anlamdiramadigim bir şeydir.
bu gün izlediğim ve sanırım ölumden sonra diye adı olan film,saçma bir ispanyol filmiydi.
(bkz: patlak sokaklar gerzomat)
Ali baba ve yedi cuceler.
Fahriye burak ikilisinin aşk sana benzer.
Chinese connection miydi neydi amk.
(bkz: deadpool)
Ezan filmi. Turk yapımı korku filmi. Oyunculuk ve senaryo vasatti. iste linki;http://fullhdfilmizledik....mi-full-tek-part-hd-izle/ ve hayatımın hatasiydi.
disaster movie.
(bkz: sabit kanca)

yıllar öncesinde ygs'nin bir gün öncesi kafa dağıtmak, gülüp eğlenmek amacıyla gidilmiştir. sıralama hakkında konuşmak istemiyorum.
Tereddüt bile etmeden bana bir soygun yaz demek istediğim filmlerdir. Öyle bir film düşünün ki, güldürme unsuru olarak tek malzemesi göt olsun. Göte sokma götten çıkarma göt kesme göt yakma göt aşağı göt yukarı. Allah belanızı versin başka hiç mi birşey bilmiyorsunuz götten başka amk.
Yarısında değil ilk seansın yarısında çıkmıştım.

Bir de mucize var. insanların sığır gibi sadece duygusallık üzerinden değerlendirdiği tamamen art niyetli,fetöcü mahsun kırmızıgülün sıçtığı bir film. Adam iyileşmesi imkansız serebral palsili(kardeşimin rahatsızlığı aynı zamanda) herifi mucize deyip sapasağlam ediyor ama alttan alttan dağdaki eşkıyaya teröriste dağların aslanları diyor, bizim sığırcıklarımız da salya sümük ağlıyor. He bu herif benzer propagandaları daha önce de yapmıştı (bkz: new york ta beş minare) kısaca mahsun kırmızıgülün sıçtığı her film.

Diğerleri için
(bkz: Osman pazarlama)
(bkz: Sen kimsin)
Ejderha dövmeli kız der geçerim.
(bkz: Şeytanın oğlu)
(bkz: annemin yarası) 15 dakikada anlatılacak olayı bir buçuk saate yaymaları filmi boktan yapmış.
o kadar boktandı ki tek bir sahnesini bile hatırlamıyorum. uni zamanımda gnctrkcll sayesinde 1 bilete 2 bilet kampanyasıyla o dönemin saçma sapan kaç tane filmi varsa hepsini izledik.