bugün

bir kadınla aynı stüdyoda bulunmaya tahammül edemeyenlerle yaptığı tartışma çok komik.. mutlaka izleyin.

valla annemde dahil olmak üzere pek çok kimse bir kadınla aynı stüdyoda bulunmaya tahammül edemiyor heralde..

simge fıstıkoğlu'nun yaptığı programlar izlenme rekorları kırıyorsa onun engin futbol bilgisiyle alakası olduğunu zannetmiyorum.. izleyen erkeklere programı sorsan başka şeyler anlatırlar.. gözleri şöyle güzel, elbise çok yakışmış gibi.. gerçekler acı maalesef.

ayrıca o futbol konusunda ahkam kestiği, kadın düşmanı zannettiği adam sahada can veriyordu az daha kusura bakmasın. sadece pahalı makyaj yaparak, ağzı laf yaparak bir yere gelip oturmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=U4ZxkOzZraQ
sade güzelliğe sahip spiker.
sade bir güzellikle nasıl seksi olunur dersi veren sunucu. hastasıyız. güler yüzlülüğü ve kibarlığı ile daha çekici hale geliyor.
ablak suratlı sunucu, bu kadına güzel diyenlere şaşırıyorum, sempatik filan deseler hadi bi derece yani.
gülüşüne hayran olduğum kadın.
En guzel spiker. Hatta turkiye nin en guzel kadinlarindan.. saclarinin kumralligi ayri.. gulusu ayri... boyu ayri... kilosu ayri... herseyi hem tatli hem cekici hem de sempatik insan.. guzellik abidesi..
Panzer gibidir.
ntv ile anlaşmış. günün hatta yılın en güzel haberi. bokunu bim'de satsalar talan ederim o derece aşığıyım.
türk kızına bok atanlara tepki olarak ortaya çıkmıştır. hem tatlı hem seksi olabilen fıstık gibi kız.
Birisi çıksın ayakkabısından şarap içilecek kadın desin kapatalım hadi bu konuyu.
fıstık gibi avrat. soyadının hakkını veriyordur.
pek kaliteli bir kızcağız değil kanımca.
trt spor'dan ntv'ye transfer olmuş güzel bir spiker kızımız.
ntv'nin güzel spikeri.
Her akşam 7de ntvde imiş.
sabah sunuyordu aynı anda birden ana habere girdi.
ana haber başlayınca 3-5 günde kızı komple ortadan kaldırdılar.
uzun süre sonra spor işine dönmüş. ilginc bir kariyer hikayesi var.
ama gülüşü çok güzel.
kadından futbol yorumcusu olmaz fikrini değiştiren kadındır.

görsel
(bkz: ablada erik gibiymiş kütür kütür).
bir firmaya girseniz çalışmaya başlasanız, önce güvenlik olsanız, sonra muhasebe, sonra şoför, sonra müdür... bu sizin çok yönlü bi kişi olduğunuzu göstermez. istikrarsız ve girdiği alanlarda başarı sağlayamamış olduğunuzu gösterir. bu kadında böyle birisi.
habertürk'teki ilk yıllarından beri dikkatimi çeken güzel spor spikeri. belki de bir burcu esmersoy, bir tuğba dural ya da bir dilara gönder kadar abartılmadığı için olsa gerek sempatisini hala korumakta.
soyadına tıpatıp uyan kadın. Güzel kadından fazlası var tatlılık ,içtenlik,bıcır bıcır hali..
Yüzü çok güzel, bunu bilmeyen yok zaten. Gelin gelelim bacaklarının da yüzünden aşağı kalır yanı yokmuş. Ben bugün bunu gördüm.
işte onlar hep sex.
bugün doğum günü olan yeryüzünün 9. harikası. doğum günü kutlu olsun hediye olarak içgüveysi gelebilir kapında köpek yanında köle olabilirim.
ekmek arası çıtır çıtır iyi giden sunucu.