bugün

MissTurkey2019 güzell olmuştur.

görsel
Bu ne lan? Dümdüz inmiş vucudu. Hiç kıvrım yok. Okuduğu bölüm de 2 yıllık uludağ restorasyon. Eskiden dil bilmeye eğitime de bakılırdı.
burun estetik gibi ama du bakalım.
Kadıköyde bir cumartesi günü yürüyüşe çıkarsanız bunun gibi 200 kız rahat görürsünüz.
Miss Uludağ sözlük güzeli DeveciAlpay bundan daha güzeldi.
Guzellik göreceli olduguna gore buna guzel degil deme hakkim var.
(bkz: kazulet).

1.65 lik ne hatunlar var be cıti pıtı.
Gayet güzel kadındır.

‪Her sene çıkıp bir mavi kenafir göze verecekler birinciliği diye bekleyenleri anlamıyorum. Kafamıza kaktıkları o güzellik algısını dönem dönem böyle değiştiriyorlar işte beyin cerrahisi mi anlamadım ki? ‬
Yakında “ kaktüs böceği” dizisinde zengin Kızı oynar...
bende de ne göz varmış yalnız ilk 20 ye bir göz gezdirdim. bu kız dedim hsjsj. boyu 1.88 olan bu muydu.
miss turkey 2019 1.güzeli.
bir kehanet vardır 1.ler değil de 2. 3. güzeller daha medyatik daha ünlü olur diye.
hayatta başarılar.
bursa da arkadaş ortamlarımda denk geldiğim kadarıyla iyi bir kız. donanımlı. lüksü, estetiği ve mimariyi seven güler-yüzlü. önü açık olsun.
geçen seneki facia karıdan sonra ilaç gibi gelmiş kızdır. önümüz sene yaz dizilerinde görürüz.
En sonunda olmuş dedirtti.

Duru bir güzellik şu tek görselden anladığım kadarıyla.

Türk güzeli böyle olur. Kesin bence sesinizi.
Sınıf arkadaşımdı kendisi üniversitede. Bayağı yakındık. Samimi iyi bir kızdır ego vb şeyleri yoktu umarım öyle de devam eder.

Tebrikler.
Yani ayıp mk. Cidden ayıp. Kıza çirkin demiyorum haddime değil ama koskoca ülkenin en güzel kızını seçiyorsunuz. Şu seçtiğiniz ilk üç kişiye bakar mısınız? Korku filmine koy oynasınlar aq.

görsel
görsel
görsel
Yanındaki kezolardan güzel olduğu için kazanmıştır.

Yarışmada daha güzeli olsaydı o kazanırdı herhalde.