bugün

görsel
görsel

Yapan önemlidir...
Hayatimda ilk defa duydugum ve kahkaha attiran dovmedir.
görsel
iki sikilmişin olaya ideoloji karıştırarak fikir beyan ettiği dövme.
Antalya’da pek çok örneğini kanlı canlı görebileceğiniz dövme türü.
(bkz: canım anam)
Gizli eşcinsellerin üzerinde kafa yorduğu onların da popolarına yaptırdığı dövme.
Ne alaka a**** koyayım vücudunda hiç dövme olmayan biri hiç seks yapmadı anlamına mı geliyor?
görsel
Acı ama gerçek bir tespit.
Not: dövmem yok dövdürmedim daha.
sevişen her kızın yaptırması gereken dövmedir. böylelikle evlenilecek bakire kız seçimi kolaylaşacaktır evet.
Hiç şuna kadın metalaştırılıyor ıvır zıvır duyar kasmaya gerek yok sayın meriçler ve feminist ablalar..isim çok çomarca ama komik ve doğru, istisnalar bu durumu değiştirmiyor malesef..cidden var böyle birşey, psikolojik altyapısı nedir bilemem çözemedim..ama tanıdıklardan biliyorum isimlendirme ne kadar öküzce olsa da doğru, bunu siz de biliyorsunuz
ilgili paylaşımı ne zaman okusam güldüren güzel tesbittir. hakkaten öyle ama. neden acaba?
boyutlarının küçük olması önemli bir kriterdir.
Bahsi ne zaman geçse akla bir Twitter efsanesi üstad faysali getirir.

görsel
(bkz: yaran başlıklar) su basligi hortlatmayin lan her gordugumde guluyorum istemsizce hangi hastalikli mizah anlayisina sahip zihin bunu dusunup acti diye de dusunmeden edemiyorum puhahah.
herhangi bir dövme yeterli, evet.
Doğru söze ne hacet.
Sonsuz işareti dövmesi net olaraktır. Genelde bilekte yer alır.
sikildim dövmesi ve sikiştim dövmesi farklı şeylerdir;

Sikildim dövmesi genelde 3. sınıf kadınlarda olur ve yaptığı işten zevk almayan türlerdir.

Sikiştim dövmesi ise 1. ve 2. sınıf kızlarımızda olur genelde bacak, popo, göğüs ve kasık çevresinde olur. Yaptığı işten zevk alanların tarzıdır.

"Sikişmek ayıp değildir ama sikilmek acı verici ve ayıptır"

"Hayatta zevk almayacağın şeye boyun eğme"
Bir versiyonu da şehir yada turistik bir yerin adının dövme yaptırılmasıdır.
görsel
Göte alevli dövme=gang bang.
genelde degaje üzerinde olur.