bugün

sigara kullanmadığım için hiçbir düşünce.
Yeni neslin yaşayacağı hayat üzüyor beni gerçekten. Biz 1x emek ile bir yerlere geldik. Siz şu an 10x ile zor gelecek durumdasınız. Üzücü ama durum bu. Çok çok fazla emek vermeniz gerekiyor bir yerlere gelebilmek adına.
hayatımın nasıl şekilleneceği sadece benim elimde olduğu ,sorumluluk sevmiyorum.
boğazım yırtılacak artık...
bazen neden ben, bazen neden ben değil.
1) Ohh be bunun da üstesinden geldik. Yakayım bi keyif sigarası amk.

2) lan olm bak benim paramı verin lan amına koduklarım, senedin vadesi geçeli 2 ay oldu lan! Çak bi sakinleşme sigarası amk!

3) ohhh o ne güzel saksoydu öyle kııız! Ölmüşlerinin ruhuna değsin amk. Dur bakim Bi orgazm sigarası yakayım ben.

Karar: sigara yaktıran tek düşünce vardır. Sigara yakma düşüncesi.
Gerisi hep bahane.
Önce sağlık olsun gerisi mühim değil, paraymış, mülkmüş gelecek kaygısıymış, koy götüne gitsin.
Senin ulaşmak için çabaladığın şeylere bazı insanların çok kolay ulaşıp elinin tersiyle itmesi kıymet bilmemesi.
Biz izlemeye gelmişiz.
iş aramam, insanlarla kavga etmem, yarın yine gömülü diş operasyonu geçireceğim için işin ortasında ağlayıp işlemi uzatmamak için kendimi ikna etme çabamdan doğan stres, gerginlik ve dünden beri karnıma giren ağrı.
'' neden pozitif bir şey hissedemiyorum ? ''.
Pilli bebek- Olsun dinlerken ne düşünüyorsan yakılır belki.

Bırakalım lan artık sigarayı, yeter.
Şu an balkonda sigara içiyorum. Aklımdan öyle şeyler geçiyor ki, bilmek istemezsiniz..
Bilenin bir yüzü bildirmeyenin iki yüzü kara.

(bkz: isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara)
bana bunu neden yaptı?
güncel Önemli Başlıklar