bugün

resident evil apocalypse de valentine rolünde gördüğümüz 1.65 boyunda inanılmaz çekici hatun kişi.kadının karizmatiği de böyle oluyor sanırım.hele milla ablamızın motorsikletle kiliseye daldığı sahnede ona bir bakış atıp who the fuck are you deyişi vardır ki oy oy oy...
resident evil apocalypse filminde gönüllere taht kuran hatun kişisi. aynı zamanda eragon filminde de arya karakterini canlandırmaktaydı. son olarak da inheart yani mürekkep yürek isimli filmde resa'yı oynamıştır.
16 mart 1975 doğumlu aktris. love actually filminde çok az görünmesine rağmen güzelliğiyle etkilemiştir.

görsel
görsel
görsel
görsel
güzellikten, zariflikten ölecek. tam bir kedi.
(bkz: kedi canını senin)
eli erkek eli gibi be. yok, elden kaybediyor.
Resident Evil: Apocalypse de aşmış güzelliğe sahip, ne Milla Jovovich ne Ali Larter, bu kadının Resident Evil 2'de ki sexiliğinin, karizmasının tırnağı olamaz. Sarışın hallerini (örnek Resident Evil: Retribution) çok sevmem ama bu filmde ki küt kesim, siyah saçı, mavi atlet ve sexi bot ve etekli haline ölürüm, saç rengi ve suratı özellikle.... Şu kadının sarışın haliyle öpüştüğü sahneleri izliyorum Resident Evil'da ki hali geliyor aklıma sonra deli gibi kıskanıyorum.
görsel

Aşkım benim. Bitiyorum lan sana.