1. 1.
  aşmış haber bültenidir. memleket kaynıyor, heryeri sel götürüyor, yasa oylanacak mı oylanmayacak mı, biz ne yaparız gibi magazinsel(!) haberler umurlarında değil. yağmur atacan, pınar altuğsuz eğlencelerdeymiş, pınar çok kızmış bu duruma, döner dönmez kavga varmış. okan bayülgenle yeni yetme sevgilisi nerde, nasıl tanışmışlar, üşenmemiş hotiçin müdürüne kadar bunları sormak için muhabir göndermişler. reha muhtarı özlettiler adama valla.
  4 ... don kişot
 2. 2.
  Tüm insanları ilgilendiren haberleri yapmak yerine onun bunun nerede sürttüğünü yazarak iyice saçmalayan haberdir. defne samyeli'ye yazık oluyor orada.
  2 ... eagle is free
 3. 3.
  beğenmeyen izlemesin mantığı ile türeyen saçma haber bülteni.
  2 ... getirmebenioraya
 4. 4.
  yeni nesil televole.
  2 ... crucify excalibur
 5. 5.
  Reha muhtarın boşlugunu dolduramamış magazinimsi ana haber (ajans)
  2 ... bilinmiyor
 6. 6.
  resmen "show haber"dir işte.. fazla söze ne hacet..

  kanalın kalitesizliğini, rüküşlüğünü ve ne derece lumpenvari olduğunu gözler önüne seren + defne samyeli'nin akrep bacaklarına benzeyen kirpik makyajıyla ve sansasyonel ses tonu vurgularıyla tam bir show'a dönüşen haber(!).

  o haber diye sunulan berbat show'un sonunda ise izleyicinin kendini kandırılmış hissetmemesi için "bizi izleyin haberiniz olsun" diyerek motivasyon amacı güdülür. *
  2 ... istanbul
 7. 7.
  kanalın kendisi nedir ki haber bülteni ne olsun.
  1 ... teka
 8. 8.
  haberin ilk beş dakikasında dünyadan ve ülkeden birkaç tırt haber verdikten sonra kabak ne kadar, ikinci el oto pazarında son durum, 3 ytl'ye nereden penye alınır gibi haberler verip 45 dakikayı doldurmayı başaran memleketin en tırt haber bülteni.
  1 ... sle7in
 9. 9.
  bir zamanlar reha muhtar ın genel yayın yönetmenliğini yaptığı ana haber bülteni. haber bülteninden çok magazin programına benzemektedir.
  1 ... sophie
 10. 10.
  ısrarla emlak ile ilgili haberlerde fonda pas si simple çalan program..
  ... vera