bugün

geleceğin flash haberi olacağını düşünmekteyim.
Atv ana haber ile büyük rekabet içerisindedir.
görsel
Bundan sonra ki favori haber kanalım.
Bunlar nasıl haberler ya ahaha.
Türkiye'nin en mega mükemmel haber pirogramı.
julide ateş'in, tüm haberlerin iç karartıcı olması gerekçesiyle ayrıldığı bülten.
julide ateşsiz bir şeye benzemeyen bültendir. ece üner yakışmıyor.
haber dediginiz ulkedeki absurt olaylar+trafik kazalari, bu mu haber? gercekten mi?
Değişiklik olsun diyerek yarım saattir izliyorum.

Hayatı sorgulamaya başladım.
Haber falan yok. Nerede kavga, absürd olay var sadece onlar ekranda.

Burayı sürekli izleyen var ise kendileriyle tanışmak istemiyorum.
Ana haber ibaresi kaldırılmalıdır.
Liveleak türkiye şubesi.
Troll haberciliğin marka adı!
Akp boyundurluğundaki haber kanallarını izlemeyin tolstoy okuyun.
Reha muhtarli gunlerini ozledigimiz, Haber bultenidir, neydi o gunler. Özlem ile aniyoruz.
Show TV, Star TV, ATV ve Kanal D ana haber bültenlerinin kaldirilmasi gerekir. Ya arkadas, bir aciyorum, o onu öldürmüs, bu bunun karisini kacirmis, kokoreci haftada 3 kere yiyecekmissin, alkollü birisi arabasiyla kaza yapmis. Bana ne amk, her gün ayni haberler
Trollük üzerine yoğunlaşmışlar. Muhtemelen izahı olmayan işin mizahı olur düsturu ile hareket ediyorlar.
Kesinlikle hakiki haberlerin bülteni değildir, insanın psikolojisini bozan nerede bir cinnet gecirme, adam öldürme, intihara teşebbüs, ahlaksızlık varsa onları kamuoyu ile paylaşıyorlar. Yaptıkları geyik habercilikten başka bir şey değil.
Hele ki Güney Kore cumhurbaşkanının fotoğrafını yanlışlıkla (?!) Kullandıkları haber yok mudur...
kanal d'den transfer ettiği defne samyeli ile reytinglerinin artacağı aşikar olan bülten.
haber olarak sadece gastelerin 3. sayfa olaylarını veren bülten.
Harbi harbi troll haber yapıyorlar.
genelde haber maber izlemem ama 3. sayfa haberlerine merakımdan dolayı hep show haber izlerim.
tarafsız haber olarak star'a bakarım ara sıra
genel merkezini adana'Ya taşıması gereken haber bültenidir. her akşam en az 3 tane adana haberi çıkıyor açık ve net.
'Filipinli dadısını öldüren Güney Koreli adam' haberinin görseli olarak Güney Kore Devlet Başkanı Moon'un fotoğrafını kullanmışlıkları vardır.

görsel
Sadece ölüm, soygun, tecavüz, ev basma, adam kaçırma, kaza, yangın, hayvanlara eziyet, orman yangını, hastalık, kavga haberleri vermeyi ve bu haberleri inanılmaz bir tempoda, coşku içinde, adeta flash tv'nin halayları modunda vermeyi başaran haber programı.

Ya bir tane, bir tane, bırakın iyiyi, normal olay yok mu şu ülkede?
Türkiye'nin en leş ve vasat haber bülteni olacak potansiyele sahip haber bülteni.