1. 192.
    Bazen yayınladıkları haber niteliği olmayan sıradan haberler ile güldüren haber programı.

-Muhabbet kuşu sahibinin bardağından su içince olanlar oldu, görüntüler internette tıklanma rekoru kırdı.

- Bir ayda 15 kilo verdi annesi bile tanıyamadı!

- işte yöresel erzurum şenlikleri ve muhteşem yemekleri:

- Bisiklet sürerken düştü, görenler aman dikkat dedi!
    1 ... dertler derya olmus
  2. 191.
    ne kadar izlemeyi tercuh etmesemde fox tv bitene kadar deprem dışında bir şey konuşulmayınca belki bu kanalda konuşulur umudu ile açtım burasıda sade deprem ne yapalım internetten bilgileneceğiz artık.
    ... yazar cizer34
  3. 190.
    en güzel haber kanalı. severek izliyorum.
    ... dertler derya olmus
  4. 189.
    show tv ana haber
    3 -1 ... traveler of secret moments
  5. 188.
    Birkaç gündür akrabaları dolaştığımdan dolayı maruz kaldığım ıq öğütücü. haberler yeni okumayı öğrenmiş bebelere yönelik hazırlanıyor gibi. Muhabiri ayrı, arkada haberi seslendireni ayrı dert. Vurguları, tonlamaları insanı fitil edecek türden. harbiden katlanamıyorum yav. izlerken beynim kulaklarımdan akıyor sanki.. embesile dönüyorum aq..

Rabbim ntv'nin cnn'in eksikliğini vermesin...
    5 ... gakgos
  6. 187.
    Bugün yaptıkları hareket tam manasıyla rezalet.

Bilen bilir bugün zafer biryol, Uğur boral, Bekir irtegun fetoden hapis cezası aldı. Bunu haber yapan show haber Fenerbahçe'nin adını ağızlarına hiç almadıkları gibi bu oyunculardan "eski milli oyuncular" olarak bahsettiler.

Aslında buraya kadar herhangi bir sorun yok. Sıçıp sıvamalarına neden olan cümle daha sonrasında.

Haberi kapatırken " bazı Galatasarayli futbolcular da fetoden yargılanıyor" demesinler mi...

Yahu bazı Galatasarayli futbolcuların fetoden arandığını veya yargılandığını biz de biliyoruz, itiraz da etmiyoruz da tamamı Fenerbahçe'de oynadığı halde haberde Fenerbahçe'nin adı geçmiyorken Galatasarayla hiç alakası olmayan bir haberde Galatasaray adı niye geçiyor?

Benim aklıma koç holdingden gelen reklam gelirlerine zeval gelmesin düşüncesiyle hareket edildiği fikri geliyor ama yok yahu, o kadar da karaktersiz değilsinizdir herhalde.
    ... yonetimin kendisiyim
  7. 185.
    işsizlikmiş, geçim sıkıntısıymış, eğitim problemleriymiş, pazar ve marketlerdeki fahiş fiyatlarmış bunlar ile gram alakası olmayan bir kanal.

Tek dertleri;
    "ağızları açık bırakan hırsızlık"
    "işte sevimli pandalar"
    "Trafik magandaları"
    "Yurttan yaz ya da kış görüntüleri"
    "Akıl almaz trafik kazaları"
    "Ne yemeliyiz, ne yememeliyiz"

Ve buna habercilik diyorlar. Ulan ben zaten Youtube'ye yazsam bunları izleyebilirim. ne farkın kaldı.
    2 ... leblebidennemkapan
  8. 184.
    iki dağcının kayıp haberini vermişler. Biri fotoğrafında gözlüklü diğeri ise fotoğrafında sakallı ve bereli. Afedersiniz ama bu adamları görenler onlar olduklarından nasıl emin olacaklar? Rayban Gözlükleriyle mi yoksa tarikatçı sakallarıyla mı? Allah yakınlarına sabır versin.
    1 ... do re mi yav
  9. 183.
    Magazin programından hallice.
    1 -1 ... lipsos
  10. 182.
    saçma sapan gereksiz konuları haber yapan bir kanal.
    1 -1 ... bymaskeli00