1. 1.
  bursaspor' un güney koreli golcü transferi. güney kore 1. ligi şampiyonu suwon samsung' dan transfer edildi.
  2 ... esek kafali
 2. 2.
  1987 doğumlu güney kore'li futbolcu. güney kore'nin suwon samsung takımında futbola başlayan golcü oyuncu, bu takımda 44 maçta 12 gol atmayı başardı. 3 kez güney kore a milli takımında oynayan oyuncu, güney kore ümit milli takımında ise 41 maçta 19 gol attı. ara transferde bursaspor'a transfer olan young-rok, otoriteler tarafından geleceğin en yetenekli 100 futbolcusu arasında gösteriliyor.
  1 ... from getto
 3. 3.
  yakında bursaspor da izleyebilecegimiz olan ve dünyada gelecek vaadeden 100 genc futbolcu arasında bulunan koreli futbolcu.
  ... yogurtsuzcacik
 4. 4.
  21 yaşındaki 1.82 lik güney kore'li bombacı. eski takımı olan suwon samsung bluewings de 44 maçta 12 gol atmıştır. 1987 doğumlu olmasına rağmen en az 30 yaşında göstermesi de ilginç olan bir yanıdır.
  1 ... surudenayrilanidealistkuzu
 5. 5.
  bugünkü denizli maçında 2 gol birden atarak takımını uefa potasına taşıyan koreli futbolcu.

  sevimli bi suratı var lan, kore'nin hakan balta'sı sayılabilir...
  1 ... alpi
 6. 6.
  kumaş güzel, takıma uyum on numara. seneye bu adamı elinden kaçırmaması lazım bursaspor'un bir frank ribery skandalı daha yasamayalım.
  1 ... suvarin
 7. 7.
  26 nisan 2009 bursaspor denizlispor maçında 2 gol atmasının yanı sıra üstün performans göstermiş, koreli sempatik futbolcu. yönetim nereden bulduysa harbiden büyük iş yapmış. gol koşularının iyi olmasının yanı sıra, topu alıp rakibinden de sıyrılabiliyor, sercan ı da rahatlıkla pozisyonla buluşturuyor. gelecek sezonun flaş isimlerinden birisi olabilir. sercan ın kalıp kalmaması önemli bir nokta tabii.
  1 -1 ... notrinova
 8. 8.
  bursa ile 3,5 yıllık sözleşmesi olan 88 doğumlu oyuncu.
  ... alpi
 9. 9.
  Kendisi "Artık Türkiye ligindeki tekmelere alıştım tekmeyle cevap veriyorum." demiştir. Daha da alışırsa kung-fu yaparak cevap verebilir dikkat derim. Gollerine devam etmesi dileğiyle...
  1 ... curvasud
 10. 10.
  bursaspor a tavsiye edenin kim olduğunu tahmin etmek güç değil.
  (bkz: şenol güneş)
  ... serander