bugün

Yanlış hatırlamıyorsam Türkiye'deki bir konserinde canlı sanat hayatına yani konser vermeye, orda burda şarkı söylemeye son verdim, yoruldum artık, müziğe nokta koyuyorum gibi bir şeyler demişti. Çok da zaman geçmedi üstünden.

Geçen gün Belçika konserinde bu kararından vazgeçtiğini, müziğin can damarı olduğunu söyleyerek dönüverdi.

Bütün yaşı ilerlemiş ünlüler gibi popülerliğini yitirme bunalımına kaptırmış gibi kendisi. Ne oldu da iki arada bir derede değiştirdin fikrini? ilk beyanın sırf reklam amaçlı mıydı?
Ahmet çakar' ın neden kendisinden haz almadığını, tahammül edemediğini anlayamadığım kadın.
Hatun bi şeyleri yaşayarak yazıyo abi kim ne derse desin ne olursa olsun bence çok büyük bi sanatçı haa bir de ayrılıklarda çok kullanılıyo...
ister sevin ister sevmeyin çoğumuzun beğendiği şarkılarda mutlaka imzası olan sanatçıdır. ya bir müziğini ya bestesini ya düetini mutlaka içinden sezen aksu çıkar. duyarız yani. ya da bana öyle gelir. şahsi fikrim.
görsel

pkk'lı teröristle çekilmiş fotoğrafını görünce iğrendim kendisinden.
Dün gece cok dinledim şarkilarini ...
görsel
annesi Şehriban Yıldırım 91 yaşında hayatını kaybetmiştir.

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
türkiye'deki vasat sesli bir kişiyi himayesine alıp twitter'da 400k takipçisi olabilecek kadar ünlü yapabilecek kadar gücü olduğunu düşündüğüm besteci.
en güzel şarkıların sahibi *
görsel
bizden biri.
tesadüfe bak ki 10 sn.önce bir şarkısını dinlediğim sanatçı.

bazı şarkıları insanın taa yüreğine işliyor.

orhan gencebay kralımız ise, sezen aksu da kraliçemizdir.

bu kesin ve net.
Muazzam bir ses ve muazzam şarkı sözlerine sahip. En sevdiğim sanatçı olabilen kadın.. mutlaka şarkılarını onun sesinden onun sahnesinden dinlemeliyim. Türkiyedeki en iyi kadın ses sanatçısı.
Git git git - me dur ... derken boğazı düğümlenmeyen bizden değildir.
görsel
ak partilidir. sevilir. açık ve net.
görsel
bizlerin duygularını şarkı haline getirebilmiş özel insan.
sevilir dinlenir kendinden geçilir seni sana anlatan mutlaka bi sarkı soylemistir bi yerlerde iyi ki var iyi ki soylemis iyi ki.
iyi ki yazmış söylemiştir ama keşke akepeye arka çıkmayaydı.
yahu bu kadının şarkıları güzel. ama bu kadından daha mükemmel söyleyen bir bayhan diye bir ses var. bu bayhan denen adam henüz sağken, böyle sesi bulmuşken bi tane albüm yapsaydın kendi şarkılarınla da tarihe miras kalsıydı ya. her şey para mı amk ya.

bazı şeyleri kendiniz düşünün amk. ille biz mi düşülerelim aklınıza.
Hirsizdir. Butun sarkilari balkan araklamasidir.
kanımca en içten söylediği şarkı 'git'. yalnız tam bu entryi girecekken sayfada söyle sezen abla gitmesin duvar yazısını görünce şarkı bütün ciddiyetini kaybetti gözümde *
görsel
#tanrinin gözyaşları# o kadar güzel soylemiski hani o kadar önünde eğilesi, tapılası kadın...Her insan meyillidir ihanete, cinayete / Her insan merhametli ve zalimdir / Bir yandan gücün suç ortaklığında / Bir yandan sızlar vicdan, ilahi bir takiptir...

Ahanda link

https://youtu.be/7WfTIMQBXGY
Her türk gencinin bir ara hayranlik duyduğu hüzünlü aşk şarkılarinin kraliçesi.

Terk edilince itinayla kendisine basvurulur.
eskinin minik serçesi.şimdilerin ergeni.
Çok tatlış, şeker bi orospudur. ama bu ona yakışıyor doğrusu. Aslında bu orospuluk ruhu her kadında vardır ama ondaki orospuluk muhteşem ve bizler onu bu haliyle seviyoruz..