bugün

apple cihazlar için durex tarafından geliştirilmiş uygulama. yatakta sevişirken şöyle iyiyim böyle kralım diyenlere hodri meydan diyor bu uygulama. facebookta ve twitterda performansınızı paylaşabilirsiniz. hadi bakalım görelim hepinizi. abaza değildiniz ya hepiniz. bi ben abazaydım değil mi? kolay gelsin gençler. evet.
ayak üstü, düz koşullarda, betonda, suda mücadele ediyorsak ne yapıcaz diye düşündüren.

bence tansiyon aleti gibi bir eklentesi olsaydı çok daha net skorlar alabilirdik.

tribe soktu bu beni.
bu makine bozuk diye bir çok telefonun parçalanmasına neden olacak ios uygulaması.
biraz önce reklamda gördüğüm şey. helal olsun dedirtti.
denenmesi gereken uygulamalardan biridir.

ayrıntılı bilgi için; http://ush.re/fnmp
bu nasıl bir reklamdır arkadaş! sözlüğe alınır mı lan böyle reklamlar..

bi girdik performansını benimle dene diyor, sabah sabah.. zaten sabah ereksiyonundan daha çıkamamışız ne lan bu? bu ne lan zall..

uygulama imiş..
sol frame'in hali zaten belli am göt meme üçlüsünden geçilmiyor. sen tut bir de sözlüğe böyle bir reklam al. para senin gözünü kör etmiş zall efendi kendine gel kendine.

tanım: karne tatili ile birlikte sözlükteki abazan ergen bünyenin artmasına sebep olabilecek bir sözlük reklamı.
kullanamadığım program. her deneyişimde hata verip bu kadar sert bir sevişme olmaz diyip kapanıyor. enteresan. inanmayan sözlük kızları ile özel bir deneme yapabiliriz.
"performansını benimle dene" den sonra olayı koparan reklamdır. denemek için kaça basıyoruz?
durex'in "yazarların sayısını çoğaltacağına elin aha bu kadına gitsin" dediği bir uygulama.
"performansını benimle dene"den devam ettiğim takdirde ateşli bir kısa filmle karşılaşacağımı düşündürmüş aplikasyondur. ama tıs çıktı.
az önce reklamda gördüğüm şey şaşım şaşım şaşırdık vallahi.
zall dedim, kedi olalı bir fare tuttu, bu reklamı koyarak iyi bir şey yaptı dedim. test edeyim dedim bir de ne göreyim. mouse istiyor ya la bu !

ergenlere hitap ediyor bence. sağ eli sağlam olan yapsın. ha bu arada yinede mouse ile olsa dahi bir şeyler yaptık. hatun; ''nefesimi kestin'' dedi. öyleyimdir efendim.
pek kreatif bir reklam.
aptalca bir reklamı var. sözlüğe her girişte karşıma çıkması sinirimi bozuyor. ulan özgürlüğün de bokunu çıkarmayın !
alina ile cima etmeyi bekleyen erkeklerimizin, mouse tıkıyla halvet olması durumudur. * *
ne dediğimi anlamanız için http://www.durexsexmograf.com/ buyrun beyler tıkladıktan sonra boy abdesti almayı unutmayın.
ben tıkladıkça bana mısın demiyor.
(bkz: sözlükten soğutan şeyler)
tıklamayla nefes mi kesilirmiş dedirten reklam/uygulama.öyle bi durum olsa klavye delikanlıları asosyal olmazdı.pehh!*
Haylef deki sikici adlı oyunculara göre bir uygulama. (bkz: klavye jigoloları)
android için bir anlam ifade etmeyen uygulama.

herkes iphone kullanıyor ya zaten.
aklımda birşey yokken gayet masumane duygularla ne zaman (bkz: uludağsözlük)'a giriş yapsam her defasında reklam olarak çıkan ve beni gece gece abdest almaya zorlayan bir reklama sahip uygulama.
sözlüğe girer girmez açılmasıyla bizleri zor durumlarda bırakabilen sözlük reklamı.
reklamını izlerken ailem duymasın diye kulaklık taktığım bir reklamdır.
gece gece insanı günaha sevk eden şeytan işi reklam.