- sevişmek istiyorum.
+ tabii buyrun, ne kadarlık bi şey olsun?
- şöyle 35" kadar.
+ hımm!? oğlum kepenkleri indir, hanım efendiye de yangın tüpünü getir.
romantizm ve abazanlık tepkimesinin ürünüdür.

(bkz: anlıyor musun bluevelve seni istiyorum)
on yıllık evlilerin dahi sevişmek isterken sevişmek istiyorum dediklerini sanmıyorum. sevişmek isteyen kelimelerle değil de tavırlarıyla belli eder diye tahmin ediyorum. öpüşmeden koklaşmadan sevişmek istiyorum demek ruhsuz olur zira. romantik de olmaz.

ama yılar önce masaj salonu adı altında işletilen bir genelevin görüntülerini izlediğimde hayat kadınlarına direk seks istiyorum diyen müşteriler görmüştüm. belki onlar der.
sevişmeden uyumayalım'ı dinleyip gaza gelen kişi söylemidir.
türk kızlarının asla söyleyemeyeceği cümle. bazılarına göre tabii...
söyleyene de farklı gözle bakılan cümledir.
(bkz: sevişme başlatamayan diyaloglar)
-sevişmek istiyorum.
+istemekle olmaaazz!
-sevişmek istiyorum.
+istemekle olmaaaaz!
-o zaman sikişmek istiyorum..
+he o olur bak.
(bkz: sustuklarımız)
ama diye başlayan cümleler değil istediğim. tenine dokunmak, tüm vücudunu okşamak istiyorum. dudaklarını koklamak, öpmek ve ısırmak istiyorum. tüm şehvetimle. inlemelerini işitmek, bana yapacaklarınla inlemek istiyorum. kuralları unut bir gece için, sevdiklerini de. sadece beni sev, sabahın ilk ışıklarıyla son bulacak bir sevgi olsun bana duyduğun.sora dön yine karına, çocuğuna... sana vaadettiğim şey, katlanmak zorunda kalacaklarından üstün değil mi? aşkı ver bana, zevki yeniden tanımlayayım. ve al tüm bedenim senin.

masumca bir istek.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
"Seninle" değil de "herhangi biriyle" tümlecini alabileceği için alınganlığa neden olabilir...
ilacın inci sözlükte.
sevişmek istemiyorum diyebilen sevişmeye hayır diyebilecek var mı? kızı yada erkeği hiç farketmez varsa yalan söylüyorsunuz.
bu cümleyi kuran insan ( bay - bayan farketmez) samimidir efendim en başta.. (bkz: filiz sevişelim mi)
sevişmek isteyende sırf erkekmiş gibi duruyor sanki.
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: başım ağrıyor)
(bkz: hanım koş suyu ısıt olmadı çay demleriz)
sevgiliden duyulduğunda daha anlamlı olan söz.
ohh yeah come on baby.
bir erkeğin günde coğu kez hissettiği duygunun yansıması...
saçmalamayın lütfen gibi bir cevap alınması muhtemel bir sorudur.
(bkz: istemek başarmanın yarısıdır)
(bkz: turn me on)