bugün

Her otu b*ku genelleyen insanları sevmem.
Bir insan peşinde koşup karşılık bulamayınca depresyonsa giren insan. Çok sıkıcı herkes depresyonunu içinde yaşasın. Aklıma bu geldi.
özgüvenli cahil insanlar bana itici geliyor.
Hiçbir şey umurunda olmayan ve yalnızca kendiyle kalıp bir şeyleri birilerine yalakalık etmeden yapabilen kişiler...
sinsi gevşek götü başı ayrı oynayan mehmet ali erbil tarzı yavşak tipleri sevmem.
kadınların da her boku gizli saklı yiyip rahibe teresa meryem ana rollerine girmesi.
ne yaptığı ve ne bok yediği umrumda olmaz ama çizdiği profile ayar olurum.
Aynadan kendine hiiiç bakmadan konuşanlar...

Bir kaç ergeni ve ergenlikten kurtulamamış tipleri güldüreceğim diye, şaklabanlık yapan insan...

Ufacik ve onemsiz bir seyi sasirilacak derecede buyutenler. Insan ne yapacagini sasiriyor...

Evet.
aman dünya umurumda değil de aman da en yalnız benim de aman da bana dokunmayın üzülürsünüz de aman da diyen tiplerdir.
Kendi kendine yetebilen gerekiyorsa yalnız mutlu olan, duruşu güzel olan, başarabilen insanlar tek kelime ile bana göre kıskanılır ve sevilmezler.
Çok umrum dahilinde olmadı şahsen ama başarı ise sonuna kadar tatmışlığım var. Çok şükür emek ve nasip ile.
O sebeple sevilme ihtiyacından doğmadım en çok kendimi ve yaptıklarımı sevmişimdir.
Kendini gerçekleştirme ihtiyacı kısmını ve maslowun hiyerarşisine şuracıktan saygılar.
bahane üreten,
hep haklı olan,
kendini fazla akıllı zanneden,
bir de çok cüretkar tipleri hiç sevmem.
Kötü insanlar ve omurgasızlar.
kafayı kazıtmış- sakal bırakmış- gölgede kara gözlük takan dar ve kısa paça pantolonlu tuhaf organizma.
hepsi, hepsi ve hepsi.
bir şeyden %100 emin olan insanı sevmiyorum. ben şüpheden ölürken onun emin olmasına dayanamam asla.
kibirli, kaba, saygısız, kötü kalpli insanlardır.
en yakın arkadaşı dahil herkesin başarısını, mutluluğunu kıskanan, çekemeyen, sadece kendisinin başarı, övgü, mutluluk hak ettiğini düşünen insanlar.
çok hırslı olup etrafındaki insanlara saçma sapan davranan tipleme.
O anda Ruh halime uymayan kimseyi sevmiyorum. Yani sorunun cevabı “herkes” aslında.
Benim en nefret ettiğim tipler bana uyacaksınız deyip ağa paşa rolüne kendini kaptıran beynemazlardır. Bu tipten bir üniversite vardı bizde. Ne cenazeme ne cenazene çekti herkes. Yalnızlığına boğuldu apansız bir şekilde sonra.
mesela burnu havada her şeyi ben bilirim diyen insan tipi.
Muhakkak ki kendi sevgisi ve ihtiyaçları bittiğinde giden kişi.
Egoist, ukala, kendini beğenmiş, karşı zıt düşünceye sahip insanlara cahil deyip küfür ederek hakaret eden, bağnaz, sürekli aynı şeyi eleştiren insanlar.
ota boka karışıp kendini bir bok sanan tipler. bir de o akıl vermeler yok mu, o an ha siktir lan diyip çakacaksın suratına da sabırlı insanız işte.
işini düzgün yapmayan insanı sevmem.

Kendi çıkarı için başkalarını kullanan insanı sevmem.

Sözünde durmayan insanı sevmem.

insanların yüzüne gülüp arkasından dolap çeviren insanı sevmem.

3 kuruşluk aklıyla çakal carloscukuk oynayan insanı sevmem.

Ukala insanı sevmem.

Akıllı insan severim. Benden akıllısını sevmem.
bilgisi olmasada her konuda fikri olan ve tek hakikat buymus gibi agir iddialasmalara giren gavatlar.
bir kızın yanında kızı etkilemek için en yakın arkadaşını gömebilen kişi adidir.