bugün

Bu kadar güzel bi kız benim kadar çirkini nasıl sever diyo olabilir değersizlik hissi yaşıyo olabilir yada kız bunu o erkeğe göstermeyip hislerini duygularını ifade edip yansıtmıyordur şüphesiz..
Cinsiyetten bağımsız, bir insan değersizlik hissi ile boğuşuyorsa sevilmediğini düşünüyor her ne kadar karşısındaki onu çok sevse de.

Sonra sevildiğini hissettiği anda da, bu benim gibi değersiz birini nasıl sever, demek ki bu da sevilmeye değmez biri diye karşısındakini değersizleştiriyor.

O yüzden ne yapıyoruz? Önce kendimizi seviyoruz.
Çünkü "bir insanı sevmekle başlar her şey."
❤️
Çünkü sevilmiyordur, bir cepçi tarafından manipüle ediliyordur.
Ya aşırı güzelsiniz, erkek kendince olum yok ya bu kız bana bakmaz diyo ya da vasatın altı vasatsınız erkek neye bulaştım ben diye sizi uzaklaştırmaya çalışıyo.
Çılgın gibi sevip reddedilen erkek kadar acı çekmeyen kişidir. En azından karşılık görüyordur. Daha ne olsun ki ?
Gereğini yapın, kendinizi ve sevginizi degersizlestirmeyin. Bu her iki cins için de geçerlidir.
erkek sevmenin ne olduğunu bilmediği için genelde sevildiğini de anlayamaz.
Belki kötü bir çocukluk geçirmiştir. Sevgi konusunda sorunları vardır. Sevildiğini anlayana kadar bir takım kazalar geçirecek ve bu arada hayatına kim girerse üzecektir.
Erkek olarak açıkça belirteyim;

Erkek, sevilmeyi yönetemez.
böyle biri vardı hayatımda, korkunç. seviyorsun, değer veriyorsun, onun için uğraşıyorsun, yanında olmak istiyorsun. hiçbirini görmüyor, görmek istemiyor, tutturmuş ben düğünü surda isterim balayina suraya giderim evde robot supurge olcakmis ama dyson supurge olmadan olmazmis airfryer siz ev mi kalmis. onun gibi kadin mi varmisda öpup basima koycakmisim. Tutturmus ben söyle guzelim böyle guzelim elimi sallasam ellisi sen kimsin modunda. canım ya dünya yıkıldı altında bir tek guzel sen kaldin pardon. Sonuc kardeslerim lütfen böyle saçma kadinlardan koşarak kaçın.

Edit" pardon ya ben yanlış başlığa yaZdim galiba.
Sevmiyoruz ki. Şahsen ben cinsel bir obje olarak görüyorum. Bu bile fazla da neyse
Kadınlar aslında sevmediği içindir.
Beğenebilirler, hayran olabilirler ama sevmezler.
Valla direk bana seni seviyorum demesi yetmez hissettirmesi şart yoksa seviyorum diyene inandık sonunda yine seviyorum ama mutsuzum ve bu ilişki biter diyebilir. Ondan yaşatın söyleyin ve bırakmayın. Karşıdaki bunları hala görmüyorsa koşarak uzaklaşın zor olsada. Ben yandım siz yanmayın.
Böyle biri vardı hayatımda, korkunç. Seviyorsun, değer veriyorsun, onun için uğraşıyorsun, yanında olmak istiyorsun. Sonuç? Hiçbirini görmüyor, görmek istemiyor, tutturmuş ben karanlığım sorunlarım var. Canım ya dünya yıkıldı altında bir sen kaldın pardon. Bacılarım lütfen böyle saçma erkeklerden koşarak kaçın.
haklı erkektir. daha kadınların duygularını anlayamıyoruz, saat ve adres sormaya çekiniyoruz, nasıl anlayalım ki ?
Kadının kör, erkeğin kütük olmasından kaynaklıdır.
işine gelmiyordur yada aynı anda 4 5 kişinin sevmesini istiyordur.
platonik aşık kızlar genelde hoşlandığı erkeğe kötü davranırlar. o yüzdendir.
Erkekler düz ve net canlılar bizim gibi komplike düşünmezler dolaylı yoldan göstermek, sessizlik falan işe yaramaz he hissediyorsanız kısa ve öz şekilde ifade edin.
Kadınların beceriksizliği yuzundendir. Sevgilerini gösterme konusunda başarısızlar.
işine gelmiyordur veya istediğini alamıyordur.
Sevildiğini ona göstermiyosunuzdur belki acaba bunu ona gösterseniz mi..