1. 1.
  Duyguların en güzelidir. Birinin sizi düşündüğünü, sevdiğini bilmek sizi coğu zaman mutlu kılar. En kötü anınızda bile sizi seven birilerinin olduğu aklınıza gelirse daha bir güçlü olursunuz.
  6 ... hendrix
 2. 2.
  çoğu bünyede şımarma nedeni.
  kendimden biliyorum.
  4 ... siyahbeyazkizil
 3. 3.
  (bkz: ben bilmem beyim bilir)
  4 -3 ... gazoz_kapagi
 4. 4.
  sevmeyi bilen birinin mümkün kılabileceği tatminkar bir duygu.

  ancak tuhaf bir dinamiği vardır; ilgilenmediğiniz birinin sevdiğini bilmek büyük ağırlık yaparken, sizi vazgeçmelere sevk eden birinden bu duyguyu almak ayaklarınızı yerden kesebilir. sizi havalandıran bu güç süreklilik arzederse hep havada kalabilir, hatta uçup gidebilirsiniz.

  ayarı, hafif ama düzeni kendinden menkul pompalamalardır. ayaklarınız tam yere basacak gibi olurken, bir nefesle* tekrar yükseklik kazanırsınız. kibir yaratmayanı, haddinizi bildireni, ve en güzeli budur.
  4 ... caty blake
 5. 5.
  bir yandan rahat olunurken, bir yandan o sevgiyi sonsuz kılabilmek için uğraşmak demektir. sevildiğini bilmek, her zaman sevilecek olmak anlamına gelmez. o sevgiyi elde tutabilmektir önemli olan.
  3 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  hissedersin seni sevdiğini, hatta eminsindir ama bir türlü ulaşamassın. Onu sevdiren de odur zaten. Belki de onu sevdirmeyen. Nedir bilmiyorsundur ki sevgiyi. Part time yaşatır sana. Sadece hissetmek, onun seni sevdiğini bilmek seni başlarda tatmin eder. daha sonra üzer insanı. Sonu gelmez. ''ee güzelde nereye gidiyo bu hikaye''gibi cümleler artık kafanızı çok kurcalar. Ne Onunla ne de onsuz durumları ağır basar, omuzlarınıza biner. Kan kusturur. Elini uzatmaya korkarsın, uzattığında biteceğinden, kaybolacağından çekinirsin. ama bilirsin sevdiğini, hissedersin. neye yarar ki senin değilken..

  edit: bu entry vega'nın hafif müzik şarkısıyla dinlendiğinde tam etkisini gösterir. *
  1 ... hendrix
 7. 7.
  optimist bakıştır,kendini kandırmaktır; zira insan sevildiğini ancak sanabilir,bilmek sözkonusu değildir.
  1 -1 ... violetthesecond
 8. 8.
  dünyanın en güzel duygusudur; siz de seviyorsanız eğer...
  2 ... sophie
 9. 9.
  ofise girildiginde alakali alakasiz yirmi insanin ortadaki pasta etrafinda size donup "iyi ki dogdun" diye el siplatmasidir.
  1 ... nanocu
 10. 10.
  (bkz: şımarma hemen)
  ... dabaddah