bugün

mutlu değil de tasasız olan insan diyebiliriz . acaba beni bir gün aldatırmı, bunu sevmiyor, bunu seviyor, kendime daha çok özen göstermeliyim, onun için bunu yapmalıyım çünkü .. vs vs . ayrıca birini sevmekten daha korkunç bir şey varmı ?
Kıskandığım ve sırlarını bizimle paylaşmasını istediğim insan modeli.
sevgilisi olmadığı için mutludur.
sevgilisi olana göre daha mutludur. bir şeyler eksik değildir. eksiklik başka şeylerle gideriliyordur.

(bkz: alkol)
napsın oturup ağlasın mı sevgilim yok diye? mutlu olucak tabi napcak başka.
Bu insanların varlığı mümkündür. Özellikle kendisini sadece mutsuz eden birinden ayrıldıktan sonra bu modda olurlar. Biri kendisini etkileyene dek de bu modda kalırlar.
sıkı dostların ve ara ara tek gecelik ilişkileri varsa ne hacet sevgiliye diyen insandır.
sevgilisi olunca mutsuz olacak insandır.
Benim ruh halim.
hayattan çok fazla zevk almıyordur. sadece alıyor gibi gözüküyordur.
sevgiliyle vakit geçirmenin tadına varmamış insandır.
eliyle barışık insandır. net.
ilahi sevgiyi tatmış olan insandır. hatta bu insan çevreyle ilgisini de azaltır. bu insanlardan biri de ben oluyorum.
Gerçekten sorunları aşmış olan insandır. Çünkü bu zor bir durumdur eski sevgilisini kalbinde yaşatıyor da olabilir.
Düzenli aralıklarla Porsche sürüyordur. Sürüş zevkine ek, arabaya gelen ciciş hatunlara biniyordur. Belki kafasında saç yoktur ama karnı toktur gözü doymuştur.
sevgilisi olmadığı için mutlu olan insandır. boş işler.
özgür insandır.
risk almayan insandır. korkaktır. garanticidir, muhafazakardır. mevcut mutluluğuunu ve huzurunu muhafaza etmekten yanadır hep.
yalnizliga alismistir.
(bkz: kendini kabul ettiğin gün mutluluğa yaklaşırsın)
kendini kandırıyordur.
zor bulunan insandır. sevgili arayışı içinde artık herkes.
yoktur. olduğunu düşünüyorsa demek ki hayatında hiç sevgilisi olmamış, kendini kandıran insandır.
aşık değildir. aşık olsa duramaz.
sevgili şart değildir zaten. mesele konuşacak birinin olmasıdır. ne kızlar gördüm iki kelimeyi bir araya getirip cümle kurmaktan aciz, varsa yoksa trip atıp susan. o yüzden konuşup, anlaşılacak biri şart hayatta.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar